Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi baj lehet velem? Miért nem...

Mi baj lehet velem? Miért nem akar engem senki?

Figyelt kérdés

Lassan 28 éves leszek,sorról sorra járok a barátaim eljegyzési partyaikra,esküvőikre,babaváró buliaikra,amit persze nagyon élvezek ,mert imádom őket,örülök,hogy boldogok ,csak hát mégis mindegyikre egyedül megyek

Úgy érzem,hogy sosem talál rám az igazi szerelem

Bevallom,sosem volt hosszútávú kapcsolatom,mindig csak pár hónapos futó kapcsolataim voltak.

A családom mindig azzal viccelődött,hogy az én kapcsolataimnál még a tej is tartósabb!

Az a mindent elsöprő nagy szerelem sosem jött el az életembe és úgy érzem nem is fog,mert senkit nem tudok megtartani magam mellett. Minden férfi eddig átcseszett,megcsalt,elhagyott.

Extrovertált személynek mondanám magam,imádok társaságban lenni!

Munkám során is sok ember vesz körül!

Lehet,hogy már szingli maradok ?

Sajnos a felmenőimnél visszamenőleg is van egy pár rokonom ,akik sosem házasodtak meg,nem született gyerekük.

Talán rám is ez vár?



okt. 18. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Talán, de nem ismerünk. Az jó, hogy legalább voltak kapcsolataid. Ennyiből inkább legfeljebb arra tudok következtetni, hogy eddig nem a megfelelő emberekkel hozott össze a sors. Vagy talán görcsösen ragaszkodsz mindenkihez.
okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyon láthatatlan, nem találok ki ebből semmit.
okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Pont olyan vagyok mint te 20L
okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bár azt nem írtam le,hogy sosem ismerkedtem társkeresőn. Mindig elég felszínesnek tartottam (elnézést,ha ezzel megbántok valakit,de ez csak egy vélemény)

De már elgondolkoztam rajta,hogy ott is próbálkozni kéne …de szeretném ha magától jönne a szerelem és nem én akarnám ennyire

Szerencsére nagyon jó példa van előttem,a szüleim 35 éve boldog házasságban élnek ,én is ilyenre vágyom!

okt. 18. 21:50
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Talán a külsőddel lehet a gond, mert valljuk be, akárhogyan is van, de minden komoly párkapcsolatnál a külső kinézet az elindulási pont.

Az hogy a tested kívánatos szex szempontjából az egy dolog, de ha arcra csúnya vagy és nem vagy szimpi, bányarém vagy, akkor így az esélyek nagyon lent vannak.

okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom,lehet igazad van 5-ös.

Nyilván nem tudom magamat megítélni kívülről ,külső szemmel.

Meg ez a szépség dolog relatív,mindenkinek más tetszik.

okt. 18. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

mutasd magad adok véleményt rólad mint idegen

f/31

okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Akkor nekem is küldj. :P

5-ös voltam és bocsi hogy kicsit sértően fogalmaztam... :)

okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Küldhetsz privibe ha gondolod.
okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Külgy nekem is képet
okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!