Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi baj lehet velem? Miért nem...

Mi baj lehet velem? Miért nem akar engem senki?

Figyelt kérdés

Lassan 28 éves leszek,sorról sorra járok a barátaim eljegyzési partyaikra,esküvőikre,babaváró buliaikra,amit persze nagyon élvezek ,mert imádom őket,örülök,hogy boldogok ,csak hát mégis mindegyikre egyedül megyek

Úgy érzem,hogy sosem talál rám az igazi szerelem

Bevallom,sosem volt hosszútávú kapcsolatom,mindig csak pár hónapos futó kapcsolataim voltak.

A családom mindig azzal viccelődött,hogy az én kapcsolataimnál még a tej is tartósabb!

Az a mindent elsöprő nagy szerelem sosem jött el az életembe és úgy érzem nem is fog,mert senkit nem tudok megtartani magam mellett. Minden férfi eddig átcseszett,megcsalt,elhagyott.

Extrovertált személynek mondanám magam,imádok társaságban lenni!

Munkám során is sok ember vesz körül!

Lehet,hogy már szingli maradok ?

Sajnos a felmenőimnél visszamenőleg is van egy pár rokonom ,akik sosem házasodtak meg,nem született gyerekük.

Talán rám is ez vár?



okt. 18. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Mi baj lehet velem?

Ezt a kérdést olyannak volna jó feltenni aki ismer téged,ő valószínűleg tud közelebbit mondani mint mi.

Esetleg volt barátodat is meg kerdezheted hogy veled volt e valami baj akkor amikor együtt voltatok?


Miért nem akar engem senki?

Lehetséges hogy azért mert még nem találkoztál azzal aki téged akar.


Nyitott szemmel kell járni olyan helyekre ahol vannak emberek és szereted is valamennyire azt a helyszínt, ha valaki tetszik akkor érdemes leszólítani például azzal mennyi az idő? Vagy hogy merre van ez meg az?

Tudom tudom, nem a nőnek kellene leszólítani az adott illetőt, de hát a mai világban lassan fordítva működnek a dolgok, ezért ha szeretnél olyannal ismerkedni aki tetszik neked akkor muszáj lesz leszólítanod és minden bátorságot össze szedve meghívni egy italra is akár.

Az ital közben ki tudod kicsit ismerni, ki tudja lehet meghív ebédelni aztán.

Hülyén hangzik az hogy pont neked kellene leszólítani a jövendőbelit, de ha valamit akarsz akkor cselekedni kell mert hát csak így lehet előrébb jutni.

Sok sikert és kitartást.


Ha gondolod küldhetsz magadról képet, aztán szépen megmondom a véleményemet rólad,így remélhetőleg előrébb leszel.

okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
" Minden férfi eddig átcseszett,megcsalt,elhagyott." Akkor vélhetően rosszul választasz partnert. A külsőségekre mész rá, vagy a rosszfiúk vonzanak.
okt. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem itt azért van egy BRUTÁLNAGY ellentmondásom.

„Miért nem akar engem senki?” „sorról sorra járok a barátaim”


Akinek vannak barátai... TÖBB! Sőt...SOK!! Tényleg olyan nagy baj, hogy a szerelemben nincs szerencséd? Kicsit ülj le, becsüld meg a helyzetedet, mert ez nagyobb ajándék, mint most gondolod...


Amúgy pont a barátok és a bulik segíthetnek az ismerkedésben, szóval tartsd életben ezeket a barátságokat.


A tinder és társai... egy felület, ahol olyanokat ismerhetsz meg, akikkel amúgy nem futnál össze. De talán neked a személyiségedből fakadóan talán nem is nehézség valamilyrn közös pont (hobbi, munka, akármi) alapján is ismertségeket kialakítani.


Ha jól veszem ki nő vagy, így talán a kezdeményezés nem feltétlenül a te feladatod. De külsőben ne legyenek illúzióid... kell az is. Lehet nagyon vonzó és vidám és energikus a személyiséged, de nem fogja felkelteni senki érdeklődését romantikus értelemben, ha nem társul hozzá vonzó külső. Ebben egyetértek a többiekkel os, bár tökmindegy mi van rólad a képen. Tudod te jól, ha nem vagy attraktív megjelenésű, nem kell itt kertelni meg hazudozni (nem minket csapsz be, hanem magadat...). El lehet menni edzeni, változtathatsz az étrendeden, megtalálhatod magadat a stílusodban, és ebben a barátok is nagy segítség lehet.


Hé tényleg, amúgy nem a barátzónában van a potenciális szerelmed?

okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!