Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akarhat senki...

Miért nem akarhat senki megismerni engem, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig úgy járok, hogy közeledni próbálok másokhoz de hiába. Soha nem tapadok vagy eröszakoskodok ha nem vevö rám valaki. Pl munkahelyemen mindenkinek köszönök az irodaházban, a közvetlen munkatársaimmal mindig beszélgetést kezdeményezek, róluk kérdezek, hogy vannak, milyen volt a hétvége? Soha nem a saját dolgaimmal untatom az embereket, csak ha kérdeznének, de nem szoktak. Általában így zajlik a dolog:

Szia, hogy vagy?

Kösz jól.

Hogy telt a hétvége?

Semmi különös. Na jó munkát, szia.


De ezt úgy kell elképzelni, hogy az ember unatkozva ül. Nincs benne semmi fontosban, nem futtában van. Ezután ha más megy oda hozzá, azzal 20 percig dumál. Mindig ez történik, leráznak, esélyt se adnak nekem. Pedig nem vagyok pletykás, megbízható is vagyok. Sportolás közben is próbáltam barátkozni, hobbi közben is, de hiába. Klubbokba is bejelentkeztem de mindig kialakulnak klikkek amikböl engem kihagynak, pl a foglalkozás után elmennek beülni valahova, de csak engem nem hívnak el. Ha én kezdeményezem a meghívást, senki nem ér pont rá, aztán persze együtt látom ahogy elmennek. Volt már ebböl kényelmetlen helyzetem, amikor bandukoltam haza egy elutasítás után (még az italok kifizetését is felajánlottam), aztán egy terasz mellett elmenve ezekbe a sporttársakba akadtam. Kínos volt.

Mi lehet az ekkora baj velem? Mit csináljak máshogy?


2021. máj. 7. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Lány vagy?
2021. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Használj szájvizet.
2021. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nemed? Korod? Ők koruk? Hogy nèzel ki? Abból amit leírtál kismillió variáció jut eszembe.
2021. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a fenti beszélgetés a legeröltetebb amit el tudok képzelni. Mármint, Ha valakit nem ismerek, akkor egy ilyen kérdésre nem fogok a fentitől eltérő választ adni. Ha mindig csak te kérdezel másokról és magadról nem mondasz semmit az is fura.

Az lenne a legjobb, ha valami semleges közös témáról kezdenél beszélni velük, ami kapcsolódhat munkához, mit fognak ebédelni, milyen kávét iszik, csapból is a Covid folyik, akár arról is stb.

Viszont, ha a fenti beszélgetést minden nap megismétled, akkor extrémen furának fognak tartani és utána már kb menekülni fognak előled. A folyosón köszönés meg csak sima udvariasság, ebből nem alakul ki barátság.

2021. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Férfi, 30 éves, ök is 25-40.


168 cm, 70 kg, ápolt, igen szájvizet is használok, dezodort és nem gombás a lábam. Öltözködésben irodai.

2021. máj. 7. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Milyen politikai nézeteid, világnézeted van? Nem vagy esetleg szélsőséges állásponton?
2021. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, inkább legyél egy ideig magadban, mint felszínes baráti társaságokban, vagy pletykás munkahelyi beszélgetésekben.

Véletlen szokott jó barátságokat alakítani !

Erőltetve semmi sem jó...

2021. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Privátokra nem szívesen válaszolok mert írtam ki régen barát keresös kérdést, felhívást és 8 találkozóból 7 MLM vagy hasonló dolog volt valójában amikor elmentem a találkozókra. Nagy csalódás volt ez nekem. A maradék egy meg valamiféle szakdolgozathoz keresett alanyt.
2021. máj. 9. 10:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!