Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak, hogyan viselitek az...

Férfiak, hogyan viselitek az évekig tartó intim kapcsolat hiányát?

Figyelt kérdés

Nálam elég hullámzó. Múlt héten teljesen magam alatt voltam, még be is jelentkeztem pszichológushoz, hogy valakivel tudjak beszélgetni - aztán lemondtam, mert újat úgysem tudott volna mondani. Ez a mélypont azután volt, hogy regisztráltam pár társkereső oldalra, és teljesen kiábrándultam és kiégtem tőle.


Aztán időnként találok inspirációt a művészetben, és ilyenkor jól viselem az intimitás hiányát. Ilyenkor meg tartok tőle, hogy elpazarlom az életem, ha csak a művészetnek szentelem, és nem hajtok rá a táskeresésre. Úgy érzem egyedül sosem leszek teljes életű.


Ugyanakkor azt sem hagyhatom hogy a vágyódás eluralkodjon rajtam és elvegye lelkesedésem, életkedvem.


Mivel nem mozgok olyan közegben, ahol nőkkel tudnék ismerkedni, ezért nekem aktívan kellene keresnem, hogy legalább minimális eséllyel összeismerkedjek valakivel. A keresés meg lehet sosem térül meg, közben meg elveszi az időmet.


Most úgy vagyok, hogy nem keresek, ami egyenlő azzal, hogy nem is találok. Kizárom a negatív külső zajokat, elvagyok a saját lelki világomban. Meg néha kiverem magamnak vagy fizetek örömlánynak. Ez szerintem maximalizálja a lehetőségeimet.


Ti hogyan vagytok ezzel?


tegnap 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy?
ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%
Tűrhető. Prostituáltakkal jól szoktam magam érezni, hiányoznak is néha, de nem bírnék hosszútávú kapcsolatban lenni senkivel.
ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Öngyilkos gondolatok voltak az elején évekig. Nem számolom már, voltam 2-3 fizetős lánynál, de ezen kívül kb 6-7 éve nincs olyan lány akivel le tudnék feküdni ingyen...

Ez persze az én hibám, senkit nem hibáztatok. Nem nyitottam nők felé évekig, az sem segített, otthoni melo stb. És h édesanyám eladta a házunkat/új kapcsolat feké nézett. Így sokáig semmilyen nőben nem tudtam megbízni. De ez mellékes. Hiába nézek ki jól, egyszerűen nem akartak sikerülni soha az évek során..nem hogy kapcsolatok, szexkapcsolatok sem. Ezek után én normális kaocsolatban nem igen bízom, csak szexben. Abban kiélhetem minden vágyamat, ezert keresek egy olyan nőt, akit jol.meg kúreophazok hossszu tavra. Ezert is gyurok egy krva jo testre, ami hamarosan meg is lesz:)

ma 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

volt hogy évekig el voltam nő nélkül, volt hogy heti szinten prostiztam.

most anélkül, hogy szopkodnám magam, de tényleg egy jó kiállású, munkában is sikeres faszi vagyok, szimplán csak a lelki kötődés nem megy, ha nőről van szó

ma 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. Itt vagy annak ellenére, hogy unod. A sértegetéssel csak magadat minősíted.
ma 05:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért szerintem lehet találni nőt, ha nincsenek az egekben az igényeid.
ma 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére teljesen aszex lettem, már nem is kívánom a nőket, így elég jól elvagyok.
ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
Magammal mindig jó intim viszonyban voltam.
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3. Nem tudom a gyúrást szó szerint érted-e. Szerintem az esélyek nem változnak túlságosan egy kigyúrt testtel, kivéve ha olyan társat keresel aki szintén kondizik.
ma 08:45
 10/12 A kérdező kommentje:

6. "Azért szerintem lehet találni nőt, ha nincsenek az egekben az igényeid."


Hol? Online már próbáltam és kiábrándító, emellett nem járok olyan közegben.

ma 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!