Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha sokáig nincs együttlét,akko...

Ha sokáig nincs együttlét,akkor az meg viselheti az embert lelkileg?

Figyelt kérdés

Régóta vagyok egyedül,ahhoz szépen lassan,de végül hozzá szoktam

Eleinte nagyon rossz volt,kicsit később fizikailag is éreztem,hogy rossz egyedül,mostanra viszont már elfogadtam.

Intim kapcsolat 2 éve nem volt,nem érzem azt,hogy megviselne,viszont valami belül mégis piszkal..

Másra nem tudok gondolni,hogy ki okozhatja azt a rengeteg gondolkodást.

Azért gondolok erre,mert pár napja fordult meg a fejemben,hogy milyen régóta nem voltam senkivel

Fizikailag ennek lehet hatása?

Az milyen?

25N


tegnap 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hosszú (több évtizedes) egyedüllét okozhat a nőknek fizikai egészségügyi problémákat is.
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ilyen csak nagyon hosszú egyedüllét után jelentkezett. 5+évek.
tegnap 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem, a baszás hiánya nem okoz semmit. Ami fizikai bajt okozhatna, azt a maszti megoldja. Ha senkid nincs, akihez szólj, na az okozhat gondot.
tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak pár évvel vagyok idősebb de 6 éve nem volt senkim, nem fog szétrobbanni tőle a műszer vagy mit tudom én semmi bajunk nem lehet
tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Engem az viselne meg ha lenne
tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan élnek testi kapcsolat nélkül, de egyénfüggő kit mennyire visel meg. Van, aki tök jól elvan anélkül, van, akit meg g nagyon frusztrál.
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
45%

Testileg, lelkileg is leépülsz szépen lassan.


Én 10 éve nem élek szexuális életet, tudom miről beszélek.

tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
2 év az nem sok... 12-nél tartok, nem élvezem de hát így jár aki undorodik az emberektől. Még mindig jobban jártam mint azok akik állat módra keféltetik maguk.
tegnap 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10 év az semmi. Én 30 felett vesztettem el, és kevesebbnek érzem magam, mint szűzen. Valahogy egészebb ember voltam.
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
13 éve nem voltam senkivel. Se testileg, se lelkileg nem épültem le, szóval ezt a részét cáfolnám. Azt nem mondom, hogy olykor nem hiányzik az intimitás, mert de. De nem sóvárgok utána. Van kezem, az orgazmus részét magamnak is meg tudom oldani. Teljesen hozzá lehet szokni, igazából attól tartok túlságosan is. Annyira hozzászoktam, hogy nem kell senkihez alkalmazkodnom, hogy nem is igazán keresem a lehetőséget. Nőként írom, férfiaknál nem tudom ez hogy csapódik le.
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!