Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » “Illene” már elkezdenem pasizni?

“Illene” már elkezdenem pasizni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 éves lány vagyok. Látom hogy mindenki kapcsolatba lép másokkal, míg nekem pasim nem volt még soha. Nem erkölcsi okokból tettem, csak engem sose érdekelt a pasizás, inkább az esett rosszul hogy nem voltak úgy igazán közeli barátaim. Csak hát már kezd nekem ez ciki lenni, hogy nincs szükségem erre, legalábbis így érzem. Gondolkodtam már azon, lehet leszbikus vagyok, de annak se érzem magam mert nem tudnám magam egy leszbikus kapcsolatban elképzelni, annak ellenére hogy mindig az esett rosszul nekem gyerekkorom óta, hogy lányokkal normális barátságaim nem voltak óvoda óta. Nem tudom, mit gondoljak.

szept. 16. 09:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy későn érő típus, hülyeséget írtak itt előttem..

19 éves vagy.. A legtöbb ember az egyetemi évei alatt veszíti el, meg lesz első kpcsolata stb...

szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan dolog, amit tényleg nem szabad erőltetni, és nyomás hatására sem szabad ilyenbe belevágni, mert ezeknek aligha van/lehet így jó vége. Majd lesz kapcsolatod, amikor késznek érzed rá magad.

Semmiképp ne érezd cikinek, hogy nincs ilyenre szükséged. Velem is így volt, és igazából a mai napig ezt érzem, pedig elmúltam 23 is. Szóval ne aggódj ilyen miatt:)

tegnapelőtt 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem is próbáltál barátkozni a suliban, vagy máshol?

Érdemes lenne elkezdened. Odamehetsz ahhoz, aki szimpatikus, beszélgetsz, elhívod fagyizni, vagy kávézni, vagy pizzázni, vagy akárhová ahol lehet beszélgetni és kialakul a barátság.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!