Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » “Illene” már elkezdenem pasizni?

“Illene” már elkezdenem pasizni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 éves lány vagyok. Látom hogy mindenki kapcsolatba lép másokkal, míg nekem pasim nem volt még soha. Nem erkölcsi okokból tettem, csak engem sose érdekelt a pasizás, inkább az esett rosszul hogy nem voltak úgy igazán közeli barátaim. Csak hát már kezd nekem ez ciki lenni, hogy nincs szükségem erre, legalábbis így érzem. Gondolkodtam már azon, lehet leszbikus vagyok, de annak se érzem magam mert nem tudnám magam egy leszbikus kapcsolatban elképzelni, annak ellenére hogy mindig az esett rosszul nekem gyerekkorom óta, hogy lányokkal normális barátságaim nem voltak óvoda óta. Nem tudom, mit gondoljak.

szept. 16. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Erőltetni semmiképpen sem kell, ha úgy érzed, hogy nincs szükséged rá.

Közhelyes, de érezni fogod majd a dolgot.

szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 jpeacefuler ***** válasza:
82%
No pánik. Előbb-utóbb belebotlasz valakibe, amikor már nem kell töprengeni ilyesmiken és magával ragad a szerelem. Ez biztos. Ha most nem érzed egy párkapcsolat szükségességét, akkor nem kell erőltetni.
szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Versenyzővagyok ***** válasza:
100%
Semmi gond veled :)
szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs az ilyen törvénybe írva.
szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nincs, csak későn érő típus vagy. Türelem!
szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#1 Bízok ebben, csak attól félek lehet sose fogom érezni a dolgokat :( Sose voltam a rajongó stílus, nem voltak kedvenc színészeim meg ilyesmi (jó, gyerekkoromon kívül), igazából nem tudok úgy rajongani senkiért
szept. 16. 09:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz ha úgy érzed... nem értem miért kell állandóan ez a hülye összehasonlítgatás.
szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi idősen pedig a szerelmen jár az ember esze pláne meg a hormonok dúlnak.
szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, most már, hogy FELNŐTT vagy hivatalosan is (nem véletlen a nagybetű), jó lenne, ha elkezdenél gondolkodni rajta, hogy mi a célod az életben? Nyilván ne a szüleid, rokonaid elvárasa szerint, hanem a SAJÁT SZEMÉLYES életcélod micsoda? Mit akarsz elérni az életben? Pénz? Jó állás? Férj? Gyerekek? Utazás? Valami más?


Ha elgondolkodtál, és eldöntötted (akár most, akár már korábban), akkor már ideje aktívan cselekedned, hogy elérjed a célodat/céljaidat.


Ha szerepel ezek között az, hogy legyen egy férfi az életedben, ne'adj Isten gyerekeket is akarsz, akkor bizony hajts rá, hogy ismerkedjél férfiakkal.


Ha ez nem tartozik a céljaid közé, akkor hagyjad, akkor nyilván nem fontos.

Még annyi, hogy vedd figyelembe, hogy általában a férj és a gyerekek viszonylag határidős célok az életben: egy bizonyos életkor után már sokszor késő felvenni a listára ezeket.

szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Valóban későn érő típus lehetsz, de az is lehet, hogy te egyedül érzed magad jól. Ezzel se lenne az égvilágon semmi baj, nem kötelező párkapcsolatban élni.
szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!