Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez lehet a kiégés?

Ez lehet a kiégés?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz. Szóval 21 éves vagyok. Eléggé visszahúzódó, magányos farkas típus, bár ez annyira sosem zavart. Nagyjából július eleje óta tart ez a “semmilyen állapot”. Nem is tudom hogy történt. Egyszerűen egyik pillanatról a másikra elkezdtem csúszni egy lejtőn, úgy érzem. Egyszerűen jóformán már semmi nem érdekel, semminek nem látom értelmét, még az olyan dolgoknak sem, amik ezelőtt kedvesek voltak számomra. Sosem volt olyan hú de pörgős, bulis, érdekes életem, de ezzel nem is volt bajom. Még barátaim sincsenek már évek óta, de őszintén szólva ez sem zavart. Elvoltam a magam kis világában. Imádtam sorozatokat nézni, jókat enni, még írni is elkezdtem. Másra/többre nemigen vágytam. De most… mintha üres lennék belülről. Mint írtam semmi nem érdekel, semmi nem dob fel, nincs semmi célja az életemnek, és őszintén szólva nem is tudom hová tart. A sorozatokba sem tudom már úgy beleélni magam mint korábban. Csak nézem őket, de semmi reakció. Az írás sem izgat. Egyszóval egy nagy semminek érzem magam. Ma pl délután elmentem sétálni, gondoltam kiszellőztetem a fejem, de úgy éreztem magam mint egy műanyag zacskó, amit a szél össze-vissza fúj. Céltalanul bolyongtam, néhol azt sem tudtam merre megyek. Szörnyű ez az állapot, úgy érzem megőrülök hogy semmitől sem vagyok boldog. Eléggé küzdök önmagammal egyébként, de ez már elég régóta így megy. Néha úgy érzem én vagyok saját magam legnagyobb ellensége. Mit tehetnék? Vagy egyáltalán mi ez? Kiégés? Depresszió? Vagy csak szimpla hiszti? Nem tudom mitévő legyek.

szept. 11. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ugyan ez 21 évesen kezdődött, most 26 vagyok. Furcsa. Annyit így javaslatnak, hogy ha már magadban beszélsz akkor valami szakihoz menj el, én nem mentem.
szept. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon sajnálom hogy te is hasonló cipőben jársz, mert tényleg, pocsék érzés, ráadásul minden nap ilyen, és semmitől sem múlik el. Szakemberhez mindenképp el szeretnék menni hamarosan, csak előbb még félre kell rá tegyek pénzt.
szept. 12. 08:49
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem sokan válaszoltak neked. Én átestem ezelőtt 2évvel ezen, de nekem trauma hozta ki es idoszakos volt, bar akkor ugyereztem ez lesz és netovább.

Most, picit viszajöttem, de ugyanolyan nem lesz.

Tanacsolhatom, probalkozz mas elfoglaltsagokkal, hatha valami megtetszik. Az emberi kapcsolatok fontosak, engem egy kiscica hozott vissza az életbe! Semmi mas nem hasznalt még az emberek sem! Ha barmiben tudok segiteni vagy megválaszolni a kérdésed, csak bátran! ;) 34/N

szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, és szomorú, hogy ilyen fiatalon. Mindenképp kéne valami szakember féle, egy jó beszélgetés.
szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!