Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megvenni egy üveg gint és...

Megvenni egy üveg gint és egyedül megillogatni alkoholizmusnak számít?

Figyelt kérdés
Mostanában szarul alakulnak a dolgok. Sokszor magányra vágyok, és azon gondolkoztam megint egy üveg gint egyedül 2 hét alatt már alkoholizmus?
aug. 28. 15:50
1 2
 1/16 Mateka46 válasza:
57%
Nem
aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
68%
Nem, gondolom csak ha ez rendszerré válik.
aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antiszociális lény ***** válasza:
66%
Ha rendszeres és hiányzik a pia, akkor az.
aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Ha alkohol kell ahhoz, hogy elfedd a problémáidat, az már az.

Ettől a gondok nem fognak eltűnni.

Miért nem opció szinte senkinek, vagyis nagyon keveseknek megoldani a gondjait, amik ezeket okozzák? Miért nem kértek segítséget? Nem neten, hanem a valóságban?

aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet ezt a gondot megoldani csak piff paff puff, és jól esne kicsit elvonulni a világ elől esténként, hogy levezetni a feszkót. :D
aug. 28. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Én egy szombati nap bevágok egy literrel
aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem alkoholizmus még és semmivel sem rosszabb, mint akik kocsmában napi szinten iszogatnak. Én pl az esetek többségében absztinens vagyok, de történt olyan dolog az életemben, aminek az elviseléséhez jól jött egy kis pia. Mostmár ki is jöttem belőle, nem igénylem már, ahogy eddig se. Pont ez lenne amúgy az alkohol normális használata szerintem, hogy egy kicsit elfeledd a gondokat, ellazulj,ne kattogj valamin, amin nem érdemes. Nyilván amikor ez már rendszeressé válik és a mindennapjad része lesz, az már problémás.
aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, ha ezt így gondolod, akkor igyál. Jogodban áll.
aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

#5:

A kezdő alkeszoknak is pont ez a leggyakoribb kifogása, hogy a pia segít ellazulni. Aztán az a mennyiség majd napról napra lassan, de biztosan egyre több lesz, komám.

aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem számít annak, - csak aztán nehogy elölről és menet közben próbálj meg felszállni a körúti villamosra!
aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!