Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ronda emberként szìvesen...

Ronda emberként szìvesen ismerkedsz hasonlóval vagy inkàbb nem?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok nem provokàció

Én még eléggé béna is vagyok ügyetlen egy csomó dologhoz


Lehet egy vagy több hozzàm hasonlóval jól érezném magam közösségben


aug. 5. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ. Ha a társasága csak leszív lezsibbaszt kicsinál akkor nem.

Viszont ha megfog, építő van benne vmi ráció, meglátok benne vmit, akkor talán.

aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is ìgy gondoltam ha csak fàraszt az értelmetlen


Másik kérdés de te miért tartod magad "rondànak" mennyidős vagy?

aug. 5. 20:06
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Nem bírom a ronda embereket.
aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Én csak azert tartom magam rondának mert direkt ronda stylt vettem fel.


Felvettek olyan munkahelyre(meg nem egyszer tapasztalom is) ha fiatalabb vagy, vékonyabb szebb vagy, akkor kb 10 böl 10 nő esik neked és ölne meg és köpködnek le.


És női munkahelyen vagyok meglett 40 esek közt. Nagyban mennek a játszmák, az irigység, a builling, ha fejen állsz is utálni fognak, de csak mert te létezel és lány vagy. A munkád meg kell mert ugye kihasználnak. En meg kenyszerhelyzetben vagyok örülök hogy egyáltalán találtam munkát.


Általában minden helyen alapelvem hogy asszimilálódom. Mivel aki kitűnik azt kivégzik. (Dolgoztam kisebbséggel is, ne tudd:D rettegtem mikor vernek meg..de kinövesztettem a szemöldököm en is, soha nem sminkeltem, barna hosszu haj, prolis szóhasználat, rágogumi, hallod bevettek a klánba! Ne tudtam illeszkedni:D)

Most diplomával meg klimaxos meg protekcios buták közt dolgozom és kegyetlen kemény tud lenni a mobbing nagyon.

Növesztettem azota pocakot is, a hajam kb 40 es asszonystílusú, sima bő eccerű szürke ingekbe járok hogy a kutya se vegyen észre.


Na a beilleszkedés megyeget is..


Csakhát így pasim nem lesz mondjuk soha. De mivel 2 gyökér wxem is volt legutóbb, úgy most nem is bánom hogy nincs ki miatt rettegnem fenyegetéstol vagy terrortól vagy kócsögségtol vagy nőzéstől.

Most nincs erom ehhez hogy megint elkezdodne valakivel valami, aztán képen vág az fél év mulva az, hogy amugy társkeresőzik mögöttem vagy bármi is.

A 2 utolsó pasim az utolsó energiám is leszívta. Pasikra se tudok nézni jelenleg. Vagy incel otrombák, vagy aki helyes okos értelmes azzal meg egyszerűen nincs erőm belemenni abba hogy na felhív e, na elém jön e, tetszem neki? járunk vagy csak használ? megcsal elhagy vagy megmarad?

Jelenleg kicsináltak totálkárra 2 terror bántalmazo féltékeny inkorrekt exem volt legutóbb.

Jelenleh átmentem aszexbe is külsőre szerintem.

Mert igy ha összefutok egyikkel másikkal nem kezdik a hooweringet se. Ez önvédelem is.

aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

A szépség relatív dolog.

Sosem érdekelt a külső, volt nagyon csúnya, de aranyszívű partnerem.

aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csunya pasi vagyok. Szivesen megismernek hozzam hasonlo holgyet, de ez csak egy alom!
aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
A legcsúnyább ember is tud magának szép partnert találni jó kisugárzással. Amíg magad nem kezded el szeretni, addig más sem fog. Nem sajnáltatni kell magad, hanem kihozni a legtöbbet. Ha el vagy hízva és ez miatt van önbizalomhiányod, járj el edzeni. Mentálisan is fel fog tölteni, pozitívabb leszel és ott is meg tudsz ismerni másokat, akár egy esetleges randipartnert is. Senki nem akar olyan ember társaságában lenni, aki állandóan panaszkodik. A negatív tulajdonságaidnak, amiken nem tudsz változtatni, igyekezd a pozitív dolgait észrevenni. Például ha teltebb vagy, legalább senki nem mer beléd állni az utcán.
aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
ma 21:07 Tunderorszagban meg a mesekben! Ne kacagtass!
aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
8 nem kacagtatlak, nőként elmondom, hogy ez van. Amíg a számomra külsőleg szép férfiakkal randizgattam, sose lett belőle hosszútáv. Majd találkoztam a mostani párommal, külsőleg nem kifejezetten volt az ideálom és eleinte viszonzatlan volt részemről. De pont egy rossz időszakom volt nem sokkal a kapcsolatunk kezdete előtt és egyszerűen lenyűgözött, hogy mennyire ki tudott rángatni a szrból. Neki köszönhetően mentem egyetemre, azelőtt fontolóra se vettem. Gyógyszerész szakot végeztem el, nem bölcsész szakot. Az alatt is végig mellettem állt, a kistesóm is nagyon szerette, hihetetlenül családcentrikus volt. Bárkivel találkozott, mindenkivel megtalálta a közös hangot. Kapcsolatai is csak úgy sikerültek, hogy személyesen ismert meg embereket és a kisugárzásával vette le a lábáról az embereket, társkeresőkön élből elutasították kép alapján. Sokat dob az emberen, ha pozitív energiákat sugároz magából, felemeli a körülötte lévő embereket, nemcsak nyafog.
aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én egy igazi intelligens, művelt, elegáns, kulturált, okos szívdöglesztő álompasi vagyok, szóba nem állnék ronda nőkkel. Nálam onnan kezdődik egy nő, hogy modellként szerződtetve van a Calvin Kleinnél.
aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!