Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudod meg vkirol,h...

Hogyan tudod meg vkirol,h prosti-e,ha ismerkedsz vele egy beulos helyen?

Figyelt kérdés

Par napos valos tortenet: ketten ultunk es kartyaztunk egy beulos iszogatos helyen Budapest bdlvarosaban egy baratommal .(en no,o ferfi,baratok vagyunk) . Olyan polo treningnaci vagy farmer volt mindenkin. Nem elegans hely. Diakok jarnak kb.


A kozelunkbe ult egy csaj. ( fekete pantos felso,nagyon rovid<fenekig ero> bordo barsony szoknya,martens bakancs,vmi lancos fekete kistaska es bor fekete belul szoros dzsekivel . Vallig ero fodrasz altal melirozott hamvas szokere festett haj. Ilyet csakis a fodraszatok csinalnak.

Eloszor az ablaknal (kirakat,ralat akorutra) uldogelt egyedul. Chanel Modeimoselle parfum volt rajta.

Bangladesi szulei vannak,de Nagy britanniaban (Brighton)szuletett,anyanyelve a brit angol. Manchesterben dolgozik egyetemen laborban es minden honapban masik vilagvarosba utazik szorakozasbol egyedul. Most is kismelte,h egyeduli utazokemt erkezett.



Hatterismeret:A baratom szingli es szivesen szed fel noket. Engem nem zavar,ha kell segitek. Nem,semmikepp nem folyok bele a szexualis eletebe. Szoval ne gondoljatok,h en szexelek vele vagy veluk.


Mondtam a baratomnak,h szerintem tuti nem utasitja vissza,ha odahivja hozzank kartyazni.



Idovel atmentunk egy bulizos szorakozohelyre,aztan betertunk egy kocsmaba,mert a baratomnak nagyon kellett pisilnie. Ott voltak angolok (Nagy Britannia,anyanyelvi angolt beszeloek) es a csaj ,amig wc-n volt a baratom,ratapadt az ott pultnal alldogallo 10 fo angolra es beszelgetett veluk.


Aztan tovabbra is 3-an mentunk tovabb egy billiardos helyre a kozelben. Bementunk odamenet egy ejjelnappaliba inni enni. Amig ott alltunk az utcan ,addig a csaj azt mondta,h o inkabb visszamegy a kocsmaba es csatlakozik a 10 fo angol uriemberhez.


A baratom most azon tdpelodik,h mit rontott el stb stb. Rola tudni kell,hogy nagyon helyes,magas,nagydarab izmos,rendszeresen edzz,kommunikativ,jol csajozik.


En mar az elejen is mondtam neki,h szerintem prosti a csaj. Penzre szamit tole. De mondtam neki,h neki kell tudni ,mit akar en nekem mindegy. De ha prostit akarna,tudna hivni.



Tehat,ha megkerdezi,h penzt var-e,es a csaj nem prosti,akkor megsertodik. Elbaltazta.

Ha meg prosti,akkor pofara esik a csaj,mert a baratom nem fizet a noknek. :D


Tehat hogy lehetett volna megtudni,h penz remenyeben csatlakozott vagy anyagi erdek nelkuli szorakozasnol?



2023. márc. 26. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Egy pr.sti nem ül be egyedül kocsmákba.

Akiket ismerek prostikat és magyarok, azok pl svájcban dolgoznak, mikor itthon vannak akkor póló farmer edzőcipő no smink, tipik átlagnők. Néha még szűzies lányoknak is néznek ki.

A ci.gánypr.stik meg ezek a müszempillás, póthajas, hajat dobáló magukat kellető feltűnő típusok. De ők meg hirdetnek. Csak rájul kell nézni és le se tagadhatnák a hátterüket.

2023. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

1. Vagyok

A svájcban prosti magyar csajok itthon igy néznek ki kb:

[link]


A cigóprostik itthon meg így mint ez a pantera

[link]


Magyarok közt a miniszoknyás müszempillásak azok csak önbizalomhiányos feltűnni próbáló "nők". Akiknek kb mégcsak pasija sincs soha, valoszinű.

2023. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

"Egy pr.sti nem ül be egyedül kocsmákba"


Ezen a megállapításodon dolgozzál még egy kicsit...


(Több mint 20 évet dolgoztam az éjszakában.)

2023. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégse tudsz semmit a rétegről. Inkább maradtál volna csendben.
2023. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A sok incelnek/ronda /gusztustalan ferfiaknak nagy szuksege van a prostikra szorakozohelyen is. Olyan szerencsetenek a mai 18-20-on eves fiuk tobbsege,h nem tud hogy ismerkedni. Erre kell megtanitani oket akar penzert is.


Illetve megerdemli,h csak penzert szexelhet,ha nem torodik a kulsejevel.


De meg mindig adott a kerdes,h hogy lehet megtudni,h penz miatt tarsalog egy csaj vkivel vagy anyagi erdektol mentesen az illeto megsertese nelkul.


En mondtam a baratomnak,h nekem mindegy,h fizet-e a csajnak vagy nem . En nem szolok bele,mire kolt es kivel fexik le.

2023. márc. 26. 19:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De azok nem hivatásos prostik. A prostitucio mint ipar az nem a kocsmában és nem szórakozohelyeken folyik.

Max ugy hogy hotelek vannak leszerződve velük és a vendégek rendelhetnek lányokat is. Ez pl megy vendéglátóiparban.


De nem a kocsmákban meg diszkokban folyik a valódi ipar.

Oda max lemegy egy két diáklány tandíjkiegészítésért. Akik nem prostik hivatásosan, csak hülyék.

2023. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Diaklany,aki penzert szexel,az prosti…. Ugyanolyan,mint ,aki nem egyetemista mellette.


😂😂😂

2023. márc. 26. 19:38
 8/12 anonim ***** válasza:

De ezek lehúzásra mennek nem ugy hogy szivi 1 óra az 5000.-es soroja a listát hogy orál ennyi, anál annyi. Meg az ágyban se tudnak semmit. De a pasiknak az is jó. Eladják a hírüket kannas boré'

Ha prostinak lehetne őket nevezni, a prostitucio szánalmai.

2023. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy a prostitúció szégyenei :D
2023. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem prosti volt.
2023. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!