Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudod meg vkirol,h...

Hogyan tudod meg vkirol,h prosti-e,ha ismerkedsz vele egy beulos helyen?

Figyelt kérdés

Par napos valos tortenet: ketten ultunk es kartyaztunk egy beulos iszogatos helyen Budapest bdlvarosaban egy baratommal .(en no,o ferfi,baratok vagyunk) . Olyan polo treningnaci vagy farmer volt mindenkin. Nem elegans hely. Diakok jarnak kb.


A kozelunkbe ult egy csaj. ( fekete pantos felso,nagyon rovid<fenekig ero> bordo barsony szoknya,martens bakancs,vmi lancos fekete kistaska es bor fekete belul szoros dzsekivel . Vallig ero fodrasz altal melirozott hamvas szokere festett haj. Ilyet csakis a fodraszatok csinalnak.

Eloszor az ablaknal (kirakat,ralat akorutra) uldogelt egyedul. Chanel Modeimoselle parfum volt rajta.

Bangladesi szulei vannak,de Nagy britanniaban (Brighton)szuletett,anyanyelve a brit angol. Manchesterben dolgozik egyetemen laborban es minden honapban masik vilagvarosba utazik szorakozasbol egyedul. Most is kismelte,h egyeduli utazokemt erkezett.



Hatterismeret:A baratom szingli es szivesen szed fel noket. Engem nem zavar,ha kell segitek. Nem,semmikepp nem folyok bele a szexualis eletebe. Szoval ne gondoljatok,h en szexelek vele vagy veluk.


Mondtam a baratomnak,h szerintem tuti nem utasitja vissza,ha odahivja hozzank kartyazni.



Idovel atmentunk egy bulizos szorakozohelyre,aztan betertunk egy kocsmaba,mert a baratomnak nagyon kellett pisilnie. Ott voltak angolok (Nagy Britannia,anyanyelvi angolt beszeloek) es a csaj ,amig wc-n volt a baratom,ratapadt az ott pultnal alldogallo 10 fo angolra es beszelgetett veluk.


Aztan tovabbra is 3-an mentunk tovabb egy billiardos helyre a kozelben. Bementunk odamenet egy ejjelnappaliba inni enni. Amig ott alltunk az utcan ,addig a csaj azt mondta,h o inkabb visszamegy a kocsmaba es csatlakozik a 10 fo angol uriemberhez.


A baratom most azon tdpelodik,h mit rontott el stb stb. Rola tudni kell,hogy nagyon helyes,magas,nagydarab izmos,rendszeresen edzz,kommunikativ,jol csajozik.


En mar az elejen is mondtam neki,h szerintem prosti a csaj. Penzre szamit tole. De mondtam neki,h neki kell tudni ,mit akar en nekem mindegy. De ha prostit akarna,tudna hivni.



Tehat,ha megkerdezi,h penzt var-e,es a csaj nem prosti,akkor megsertodik. Elbaltazta.

Ha meg prosti,akkor pofara esik a csaj,mert a baratom nem fizet a noknek. :D


Tehat hogy lehetett volna megtudni,h penz remenyeben csatlakozott vagy anyagi erdek nelkuli szorakozasnol?



2023. márc. 26. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meg nem történt “történetek” közül ez történt meg a legkevésbé.
2023. márc. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm pont úgy néz ki

Csak félig thai

És nem prosti😀

2023. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!