Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy valakivel...

Miért van az, hogy valakivel össze ismerkedsz, pár napon át chateltek, nagyon jól elvagytok de aztán azt veszed észre, csak Te keresed?

Figyelt kérdés

Azt hittem, jól megvagyunk. És ha én írok, így is van. De mindig kicsit tovább várok, nem írok, de ő csak nem ír.

Nincs semmiféle több a dologban, nem kell beleképzelni semmit, csak barátkoztunk. Elhülyülünk. De akkor miért érzem azt, hogy csak engem érdekel a dolog? Miért van az, hogy tök hülyén érzem magam, hogy csak én keresem, mintha zaklatnám, lehet, azt gondolja, mi a f.szt akar már megint ez a hülye, de aztán mindig tök jól elvagyunk. Ezt nem tudom megérteni. Arra gondoltam, nem írok többet, de akkor szerintem nem is lesz tovább, nem beszélünk többet. Ez egyfelől szar érzés, másfelől talán jobb veszni hagyni az ilyen ügyet? Vagy irogassak tovább, hátha egyszer megmondja őszintén, hogy nem érdekli, amit írok? De akkor miért vagyunk el jól?

Tényleg bele zavarododtam a saját gondolataimba 😐



2023. aug. 16. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Te jobban unatkozol, mint ő.
2023. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hú, tényleg nem írok többet, ég a pofám, mindig én írok, van, hogy nem is reagál érdemben, tök gáz már.

De amikor megkérdeztem, mondta, nem zavarom meg nem idegesítem, csak én kombinálok.

De ez f.szság, akkor nem ez lenne.

Áh, én már nem merek többet írni.

Feladom az emberekkel, mindig ez van. Nem értem meg őket, félre értek mindent, aztán én szívok.

2023. aug. 16. 22:00
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Lehet ő is így van vele mint te.
2023. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is így vagyok vele hogy nem értem miért csak én keresek másokat! De már hozzászoktam hogy senki se keres...Ez van sajna nem tudsz mit tenni!
2023. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Én is ezt érzem, de amúgy lehet elfoglaltabb, mint te. Van ilyen másnál is.
2023. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 Mire gondolsz?
2023. aug. 16. 22:44
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Te is azt érzed, hogy nem érdekli és tök gáz vagyok, hogy írogatok?
2023. aug. 16. 22:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindig ez van, minden esetben: mindig várni a másikra, hogy az kezdeményezzen-folytassa a dolgokat.
2023. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

3-as vagyok.

Lehet bizonytalan rádírni, és alig várja hogy írj rá.

Ezért is jösztök ki jól, amikor beszélgettek.

2023. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Eddig, 4-5* írtam neki.

Már nem merek, hülyén érzem magam, mert szerintem idegesítem, de hiába mondom neki, nem mondja meg, ha így van. Szóval szerintem azért nem ír, mert nem akarja megmondani, hogy ki nem állhat, így próbálja a tudtomra adni.

Amúgy jóval idősebb nálam, nem hiszem, hogy félne bármi ilyesmitől.

2023. aug. 16. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!