Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon unszimpatikus lennék...

Nagyon unszimpatikus lennék az embereknek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már megfigyeltem,hogy nem vagyok szimpatikus kb senkinek sem.

Pl bunkók velem mindenhol,utcán,boltban,buszon,

ügyfélszolgálaton.

Barátkozni sosem tudtam senkivel,ideig óráig voltak csak úgymond ismeretségeim.

Párkapcsolatom sem volt soha.

Buszon többször előfordult,hogy nem ültek le mellém,vagy ha igen,akkor ha lett hely,egyből elültek máshova.

Utcán is sokszor észreveszem,hogy vagy rám sem néznek,ha igen,akkor is szánakozva.Szinte mindenki lekezelően,érdektelenül áll hozzám. 26/N



júl. 31. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
hogy nézel ki?
júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Szereted magad? Barátkoznál magaddal? Depressziós vagy? Az önutálat és önszeretet hiánya megmutatkozik a külső kisugárzásodon is. Változtass magadon és a világ is megváltozik körülötted.
júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 külsőm eléggé átlagon alatti.

Önértékelési zavaraim erősen vannak,de más előnytelenebb külsejű ismerőseimnél én ezt nem láttam soha.

júl. 31. 21:02
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem egészen így értette a 2es válaszoló :D

Nem kimondottan külsőjegyek hanem az ami belül van a gondolataid az érzelmeid ha pl.:ideges vagy szorongsz szomorú vagy vagy az ha olyanokat gondolsz milyen rossz vagyok miért ilyenek velem. Utálon magam.

Ez mind kivetül rád úgy mond érződik ha valakivel valami nincs rendben. Ezért van, hogy egy magabiztos embert szebbnek látunk vagy előbb odamegyünk hozzá.

A gondolataidat kell átkeretezni úgy, hogy közbe az érzéseidet is meg tudd élni ebben egy pszchiológus tud segíteni neked könnyen ha vevő vagy :)

júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

kb. ilyen pofit vágsz mert akkor kb egy világfájdalom vagy és azért kerülnek...

[link]


Úgy gondolom nagyon sok türelem kell hozzád, zárkózott is vagy, nem érdekel senki, így nehezen is veszed észre vagy egyáltalán nem ha valaki közeledne. ÉS ha meg is ismerne nem végtelen a türelme.

Kicsit nyitottabbnak kell lenned.


Van olyan ismerősöm aki nem egy húde nagy szépség, de kedves beszédes nő, és szeretik a társaságát mert érdeklődik a másik iránt is.

júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, hogy unszimpi lennél. sportolj valamit, növeld az önbizalmadat. Az emberek nagy része alapból úgy viszonyul a másikhoz, mint amiket leírtál: ezen ne csodálkozz és ne vedd magadra!
júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
A külvilág egy tükör, csak azt tükrözi vissza hogy te hogyan viszonyulsz saját magadhoz.
júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes lenne pszichologus segitségét kérned!
júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom, hogy ezek a tapasztalataid. Biztosan rossz érzés. Ne okold magad. Az emberek manapság sokkal frusztráltabbak.
júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:

A külsőd simàn összehozza ezt.


Mivel a legtöbb emberrel a szóvàltàs sem opció, így nyilvàn a külsőségekből ítélnek.

aug. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!