Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan nagy dolog hogy az én...

Olyan nagy dolog hogy az én koromban még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szűz is vagyok, nem szokott észrevenni az ellenkező nem, már gyerekként sem vett észre én pedig nem fogom magam megerőltetni hogy észrevegyenek. Ez ilyen nagy dolog? 24f
júl. 26. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Többen vannak így, mint gondolnád.
júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy dolog, amit te annak érzel. Ha ez neked így jó, akkor nem nagy dolog. Van akinek ezek fontos dolgok és nem tudja elképzelni, hogy neked nem az. Nekik nagy dolog, de neked nem.
júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem fog a sült galamb a szádba repülni, hogy te csak vársz, aztán majd hirtelen valaki leszólít, hogy nagyon szexelhetnékje van és segíts már neki (vagy de, az önkínálkozó prostik, és abból sem lesz sok sikerélmény).


Ha nem erőlteted meg magad, nem is fog semmi történni, mert ahhoz aktívan kell tenned neked is. Akkor viszont ne csodálkozz, hogy elmegy melletted az élet, miközben te csak bámulsz ki a fejedből és sajnálkozol, hogy semmi sem jött össze. Így nem is fog.

júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg már így maradsz. 20 év múlva is ugyanez leszel. Ráadásul ha kiderül a nő ott hagy azonnal.
júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Minket nem zavar, ha elrontod az életed.
júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem nagy dolog,te ebből kimaradsz,a csajok megmaradnak nekünk! Jóéjt
júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne vetítsd ki a saját nyomorodat másokra. Attól, hogy a te életed szar, mások még köszönik és jól megvannak. Nem mások tehetnek arról, ha te passzívan állsz mindenhez, de azért jól megsajnáltatod magad. Ha meg ennyi stressz van benned, akkor menj és kúrd meg még egyszer a markodat, de ne a neten mocskolódj.
júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem az a baj. Az annál inkább, hogy egy rosszindulatú, frusztrált, és rémesen keserű egyén vagy, aki a kisujját se mozdítaná azért, hogy valamit elérjen.
júl. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
81%

Neked nagy dolog, ha kérdést írsz ki róla.


Egyébként meg;

"én pedig nem fogom magam megerőltetni hogy észrevegyenek"

Valóban? Öregapád foltos gatyájában jársz? Fodrász se látott még?

Minden megmozdulásod arra irányul, még ha nem is tudatosul benned. Évmilliós atavisztikus ösztönök ellen nem tudsz hadakozni.

júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Netes ismerkedésnél nem kell megeröltetned magadat csak kell 2-3 jó kép és a foteled kényelméből likolhatod a puncikat. Igaz hogy kb 2 évente egyszer ha sikerül összeszedni ìgy valakit de még mindig jobb mint sirànkozni. Sok sikert! Üdv egy sorstárs
júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!