Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek szintén lefőtt a kávé...

Akinek szintén lefőtt a kávé párkapcsolatok terén, hogyan barátkozik meg a helyzettel?

Figyelt kérdés

Én például sehogy. Akiket keresek és meglenne velük a kémia, azok már elkeltek 30 éves korukra, mert időben találnak valakit.


Nem tudok "akárkivel" összejönni. Bárki, aki intellektuálisan és érzelmileg jó lett volna, az már máshol van. A gimi, de legkésőbb egyetem/főiskola után orbitális mázli kell, hogy ilyen embert lehessean találni.


A Tinderen és társain javarészt a sablono tucatemberek vannak, eddig egyetlen olyan matchem volt akivel volt közös érdeklődés (művészetek), de ő meg úgy volt vele, hogy nem szeretné folytatni.


Van más is, aki ilyen cipőben jár?



júl. 14. 10:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
Pl. nem hisztizünk a GYK-n.
júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Harve98 válasza:
100%
Nem barátkozik a helyzettel hanem keres tovább
júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
37%
Én impotens vagyok veleszületett okok miatt, nem volt sose párkapcsolatom, de nem érzem úgy hogy nagy érvágás lenne. Gondolom a szexuális vágy hiánya is sokat segít abban hogy elfogadjam ezt a helyzetet. 30F
júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan zárkózott vagy és a lehetőségeket sem veszed észre ezért ?
júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

Akinek lefőtt a kávé, de még inna, az tesz fel másikat.

A múltkor beszélgettem egy 80 éves mamival. Épp a barátjához tartott, a hétvégére. 2 éve vannak együtt, hamarosan össze költöznek. Abban nem volt biztos a mami, hogy hozzá megy e feleségül, ha megkeri

júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen nincs ilyen. Vagy rossz helyen keresel vagy rossz dolgokra hiperfixáltál rá, amik valójában nem fontosak. Vagy te nem vagy (még) olyan partner, aki kellene az olyan nőknek, mint akiket keresel.


Én is 10 éven át kerestem egy adott típusú embert, de aztán elengedtem a prekoncepcióimat és megtaláltam a párom. Pl egy közös hobbi jó kezdőlökés az elején, de ez abszolút nem elég semmire, nem ettől tudtok jó párkapcsolatban élni.

júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék valami értelmes elfoglaltságot, ami leköt. Vannak céljaim az életben!
júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
31 éves vagyok, nem voltak nagy sikereim a kapcsolatok terén. Kifogtam olyan partnereket akik miatt elég rossz irányba sikerült változnom, végül az utolsónál már én magam voltam az aki tönkretette az egészet a felvett rossz szokásokkal. Szóval jól megvagyok egyedül, de attól még szeretnék partnert, társat. Ha eljön az ideje úgy is megtalálom. Addig is van munka, hobbi, barátok és még sok-sok más lehetőség amivel lefoglalhatom magamat.
júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nagyon jól gondolkozol!
júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy, mint a 8-as. Kiveve, hogy en mar tudom, nem repul a sultgalamb a szamba, ha nem valtoztatok a berogzult dolgaimon,amik tonkretettek a parkapcsolataimat, akkor csak ugyanaz tortenik majd megint. Ezert terapiara jarok,kokemenyen dolgozok magamon.
júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!