Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van férjem, két gyermekem és...

Van férjem, két gyermekem és mégis magányos vagyok. Már sokszor élni sincs kedvem. Hogyan tudom magamat visszahozni az életre?

Figyelt kérdés

Minden napom ugyanolyan. Rám marad a gyereknevelés,a házi munka. Ezzel nem is lenne gond,de amikor hazaér a férjem a munkából már nincs kedve velem beszélni. Fáradt legtöbbször alszik ilyenkor. Én ilyenkor elmegyek itthonról a két gyerekkel parkba, játszótèrre,stb.

Nekem így nagyon unalmas,nem tudok felnőtt emberrel beszélgetni. Szeretem a két gyermekemet,de ők gyerekek vannak olyan témák amiről velük nem tudok beszélni.


júl. 2. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerezz barátokat, szeretőt vagy amire igényed mutatkozik.
júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Játszótéren vagy a parkban nem tudsz szülőkkel barátkozni, beszélgetni? Általában ott szoktak kialakulni barátságok a gyerekek miatt is.
júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok az a könnyen barátkozós típus. A két gyerekem is inkább egymással játszik, mint idegen gyerekkel.
júl. 2. 21:03
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát pedig ahhoz nyitnod kell mások felé, hogy legyen valami változás. Vagy hogy gondolod, hogy lesznek barátaid, ha nem kommunikálsz senkivel?
júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

De ezt minek tűröd amúgy?


Tedd helyre a férjed, de nagyon gyorsan. Akinek van két gyereke, ne aludjon délután. Arra van az éjszaka.


Tudod, ki csinálná ezt, hogy elmegy a gyerekekkel a játszótérre, a férje meg otthon döglik?


Te hagyod ezt, és akkor csodálkozol, hogy ide jutottatok?

júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor veszekedtem vele emiatt,de már belefáradtam. Inkább hagyom, hogy aludjon. Mi meg elmegyünk, legalább addig se vagyok itthon.
júl. 2. 21:22
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Az én apám is ilyen dolgozó apuka volt.


Egyszerűen a párodnak ennyi az energiaszintje sajnos.


Én is hamar elfáradok, de nem értem egy ilyen embernek minek család.

Zéró az önismerete.

júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Olyan mintha valami rabszolga lennél a saját családodban.

Nincs lehetőséged normális emberi kapcsolatokat kialakítani és erős a gyanúm, hogy jelenleg csak az anya szerep jut neked a nő pedig háttérbe szorul.

Itt csak az segíthet ha a férjeddel leülsz beszélni a szükségleteidről.

Ha ez nem vezet eredményre akkor marad a másik út ha az erkölcsileg belefér neked.

júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szűrd össze a levet egy olyan apukával, aki hasonló cipőben jár, mint te!

Én pl benne lennék, mivel rohadtul elegem van, hogy csak arra vagyok jó hogy dolgozzak és pénzt keressek, egyébként meg lesz@rnak, szex évek óta nincs.... Szóval egy hasonlóan "elhanyagolt" anyukával azt hiszem átgondolnám az életemet.....

júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Seila ***** válasza:

Sajnos ez már nem fog változni. A férjed ilyen típus és kész.

Környezetemben is van ilyen pár család. A nő veszi ki az egész részét, minden rámarad. A férj dolgozik, hazamegy és ennyi.

Konkrétan az egyik családnál, mindenki beszélt már a férjjel, szülők, testvérei stb. hogy legalább kicsit segítsen be fizikailag, de süket falnak beszéltek, nem változik meg.

Egyébként tanult emberről van szó, tanárról.

Ahogy a 8-as írta, rabszolga vagy a saját családodban.

júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!