Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit szeretnék,...

Nem tudom mit szeretnék, fogalmam sincs, hogy mit érzek. Őt sem akarom bántani és magamat sem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Nagyjából hetente találkoztunk. Testalkatra sajnos nekem túl kövér, túl van egy bizonyos vonalon amit a fejemben meghúznék. Igazából tudtuk már a legelején, hogy pár hónap múlva külföldre költözik. Az agyunk egy rugóra jár, ezzel semmi gond, csak ugye a külsőségek és a költözés...Tegnapelőtt viszont lefeküdtük, a szex nem volt a legjobb, sosem voltam még ennyire túlsúlyos lánnyal, illetve neki szerintem ez volt az első. Rosszul érzem magam, hogy úgy szexeltünk, hogy nem vagyok szerelmes. Az előző barátnőmön, vagy inkább a fájdalmas szakításon nem tettem még túl magam, reméltem, hogy ha jön valaki akkor ez ezen segíteni fog (mondván hogy jön valaki akitől ismét szeretetet kapok), de csak rosszabbul érzem magam, főleg, hogy megbánthatom ezt a szegény rendes lányt.
júl. 2. 17:24
 1/10 A kérdező kommentje:
27F, lemaradt.
júl. 2. 17:26
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
27 évesen még mindig egy csak magával törődő tini hülyegyerek szintjén vagy. Gratulálok. Ha nem tetszik, akkor minek rabolod az idejét? Nőjél már fel.
júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Kulfoldre koltozes elott o mit keresett? Tavkapcsolatot, alkalmit, a nagy igazit, aki vele megy?
júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, én is ember vagyok, én is szeretetre vágyom főleg egy nagy pofáraesés után.
júl. 2. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
#4 de magadba szerettetni valakit, akit te nem szeretsz, kibszott önző dolog, gondolkozz már :D “Én is ember vagyok” hát ezaz, nem állat vagy, neked eszed is van, használni is lehetne.
júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele. Soha nem tettem ilyet, altalaban ha valaki belémszeretett kis idő múlva én is belé. Most viszont annyi minden van, hogy gondolkozni is alig tudok. Valamint bármit mondok arra csak annyit mond hogy ez csak rajtam múlik, az ő álláspontja nem változik.
júl. 2. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte és engedd el.. csak sajnálatból miért kellene vele lenni?
júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgyis tudod, mi lesz a vége. Ess rajta túl minél hamarabb, megkönnyebbülsz.
júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked már az elején nem jött be testileg. Ilyenkor kár erőltetni mert vagy van szikra vagy nincs. Nálatok nem volt. Borítékolható volt, hogy nem lesz jó a szex.

Szerintem ne agyalj rajta. Nem volt jó, nem jön be, külföldre költözik. Ennyi volt.

Az első lépés hogy olyat keress aki testileg vonz, utána ismerd meg, hogy szellemileg is vonz e. És ha ezek megvannak akkor lehet belőle valami jó.

De ha már az elejèn nem jó akkor minek erőlködni? Nem állnék le olyannal aki nem vonz testileg.

júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első lépésként legyél túl a korábbi barátnődön, és akkor ismerkedj!

Senki nem akar pótlék lenni.

Szégyelld magad!

júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!