Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért rohadékok, kötekedőek...

Miért rohadékok, kötekedőek az emberek velem?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzetben vagyok, köszönhetően annak, hogy elveszítettem az állásomat 6 hónapja. Saját lakásom van, volt egzisztenciám, de barátaim nincsenek, pedig nagyon szeretnék, barátságos vagyok.

Lent vagyok lelkileg nagyon, több kapcsolatom is bántalmazó volt. (megvisel)

Arra jöttem rá, hogy észreveszik a rosszindulatú emberek, hogy sebezhető vagyok a testbeszédemből és támadnak.

A boltba is reggel lementem és a középkorú pénztáros, amikor kértem édességet, azonnal röhögve megjegyezte, hogy én mennyi csokit eszek. Mondtam neki, hogy nem csak magamnak veszem. Aztán újra röhögés és elismétli ugyanezt... Mi köze hozzá? Tanácsok?



jún. 30. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek nagyon nagy többségben olyanokba kötnek bele, akin látszik és/vagy érzik rajta, hogy úgyis hagyni fogja, nem fog visszatámadni. Tehát bepróbálkoznak. Ez pedig nem ellened, a személyed ellen szól, csak örülnek az ilyen emberek annak, hogy találtak egy potenciális embert, akin levezethetik a feszültségüket, frusztrációjukat büntetlenül.

Határozott kiállásra, kisugárzásra is szükség van, de meg kell tanulni kiállni magunkért. Én is a nehezebbik úton tanultam ezt meg.

jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy a te készülékedben van a hiba ? Mintha a legártalmatlanabb megjegyzéseket is személyes támadásnak érzékelnéd. Talán a munkád elvesztése miatt magad kiszolgáltatottnak, sőt alacsonyabb rendűnek éreznéd.
jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Mert az emberek rohadékok és kötekedők.

Mellette még beképzeltek, buták es frusztráltak is, mindenféle komplexussal.

Mit lehetne tőlük várni?

jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

Ne mutasd ha fáj!! Ez a tanács.

Mosolyogj, neves, ne nézz a szavak mögé!

Azt mondjak neked sok csokit eszel, valaszolj rá úgy h igen, imádod. Meghalnál nelkule, viccelődj, senkit se vegyel komolyan. Ne varj h komolyan meghallgatnak az emberek, fokent a boltos. Az emberek, meg akik egy kicsit is erdeklődőek, csak beléd fognak rúgni.

Magadbak kell megteremtened a sajat boldogdagodat, de ha ezeken is fent akadsz, meg sulyosbítod a saját helyzeted. Fel kell venninegy maszkot, es meglátod egy idővel már jobban is erzed majd magad.

júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!