Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak a hétvégén?

Mit csináljak a hétvégén?

Figyelt kérdés

Barátaim, párkapcsolatom nincs, vége a vizsgaidőszaknak, így most tanulnom sem kell. Az egyedüli dolog, amit fogok csinálni az a takarítás, de azt rendszeresen végzem.

Mit csináljak még, ötletek?



jún. 22. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Dolgozz
jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Dolgozz, sportolj, kézműveskedj, süss valamit, nézz filmet... Ilyenek.
jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
menjél moziba,állatkertbe,programokra,utazás kirándulás stb…..
jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Hivj fel engem beszélgetni
jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is egyedül élek és most kivételesen még dolgoznom sem kell hétvégén. Takarítok egyet én is, kimostam a függönyöket, ágyneműket, most lecsót főzök magamnak mára és holnapra ebédre, aztán ha ez is megvan, akkor sorozatokat fogok nézni és olvasok. Próbáld feltalálni magad, ha nincs meleged, mozdulj ki (egyedül is lehet), sétálj egyet.
jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Mire van vágyad egyáltalán?


Mert én pl fittneselhetnék szolizhatnék magamra is szánhatnék így időt hogy szebb legyek fittebb legyek, de nekem inkabb kellenének a barátok csavargás vagy bulik, események sztorik az élet, mint ez.


Tehát ha idom lenne mint a tenger akkor a kövi opciok vannak:

- pénzt csinalsz, akár üzletelsz vagy behirdetsz vmi régi lomod eladni, vagy bevállalsz akár kutya sittinget(sokan mennének nyaralni kutya nelkul)vagy bármi de vagy a pénz, vagy

- magadra kocentralsz, fittnes welnes sport kipihetnség főzöl vmi kulonkegeset gyümolcsmixeket csinalsz betáplálod a bőröd kenceficézel ruhákat veszel, es szoval magadnak vagy

- vagy szoc kapcsolatokat erosited barátok rokonok lelki fröccsök magadba hogy nem vagy egyedul a nagyvilágban tartpzol valahova valakikhez valakik részese vagy te is

-szórakozol kikapcsolsz elütöd csak az időt, ez lehet magányos hobbi is vagy társas, akár deszkázás korizás break hip hop vagy akarmilyen tánctanulás csapatban vagy egyik gitározik masik enekel piknik bàrmi

- alapozol a jövődre, pl tanulsz tanfolyamokat keresel utakat epitesz ki célokhoz melyik suli kéne mihez, melyik nyelv mihez, strategiákat tervezel, bekalkulálod az mennyi ido penz lenne pl letenni egy nyelvet, megszervezel a jovodhoz alapokat vagy belekóstolsz azokba kiprobálod belekostolsz a nyelvtanulasba vagy a konyvelesbe vagy megnezed valahova a felvételi kovetelményeket vagy állásokhoz a felveteli kovetelmenyeket habár ezekhez már erosen kell önfegyelem is hogy nyáron hétvégén bárkit is a karrierje haladása tanulása hosszutávu céljai érdekeljenek egyedul(ez is társakkal konnyebb pl ha ketten angoloztok vagy ketten akarnátok valahova beiratkozni stb)

- vagy kóvályogsz csak tudatlan, pl netezel tik tok, vagy maszti, napkozi alvás henyélések egesznap, filmek, álmodozás pl esküvőkről kézkérésekröl, vagy luxuskocsikrol vagy miamirol bármirol es a neten ezeken könnyesedni, vagy egyéb akarmilyen agynelkuli semmitevések.



Ezek ugrottak be elsore

Tehát vagy

1.pénzfókusz

2.önfejlesztés, öngondozás ápolás

3.szociális tarsadalmi dolgok baratok kapcsolatok rokonok

4. Hasznos feltöltő szórakozások kikapcs Élet (a munkán iskolán háztartáson túl)

5.jövőépítés

6.létezés semmittevés értelmetlenség ösztönszint, de néha kell ez is hogy csak ugy létezzunk csak, es ne legyen semmi.



Mivel bármelyik elvisz egy egesz napot vagy hétvégét is így vegyesen ritka aki alkalmazza.


Hogy pl tik tok utan majd nekiülne vki tanulni hétvégén vagy akármi.

jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Minek vagyok lepontozva mikor ezek vannak mindenhol?

Vagy otthon vagy máshol.

Vagy egyedul vagy valakikkel.

Vagy csinalsz vmit vagy semmit.

Vagy hasznosat vagy nem hasznosat de pihensz.



Kb azt irtqm hogy vannak olyan opciok hogy van nappal meg van ejszaka meg van olyan hogy hideg meleg.

Opciokat sorakoztattam fel amikbol lehet valasztani.

jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudod magad önállóan elfoglalni?
jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi 6-os a részletes összefoglalót, eddig így még nem tekintettem erre a témára. Nagyon sok jó tippet adtál.


8: eltudom, de már unom az eddigieket.

jún. 22. 15:08
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Barátaim, párkapcsolatom nincs"


Hát akkor például dolgozz ezen.

jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!