Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hétvégén?

Mit csináljak hétvégén?

Figyelt kérdés

Épp múlt héten töltöttem el életem egyik legmozgalmasabb hétvégéjét a legjobb barátaimmal, akik másik városban laknak. Ezek után pedig vissza kellett jönnöm a semmi közepére és már most nem bírom az egyedüllétet és az otthonülést...


Bármi jó ötlet, hogy mivel tölthetném valamivel izgalmasabban a hétvégémet? Hátha valami még nem jutott eszembe...

Ja és pénzem nincs, itt kezdődnek a bajok. :D


2015. jan. 28. 02:52
 1/9 anonim válasza:
Gondolkozom.
2015. jan. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
Megvan: tarthatnátok a kapcsolatot az asztrálsíkon! Nincs is jobb móka, mint közösen sátánt idézni.
2015. jan. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ne tolunk kerdezd, hogy te mit csinalj,


En szerencsere nem vagyok az az unatkozos tipus, igy mindig eltudom foglalni magam ha van penzem ha nincs.


Foglald el barmivel magad, ami szamodra jo.


Ennyi.

2015. jan. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg új emberekkel.
2015. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapok egykét lepontozást egy "hülye kocka" kommentel, de szerintem foglald el magad számítógépes játékokkal. Feltételezem felnőtt vagy, vagy csak fiatal. Nagyon sok játékot találsz, ha akarod tudok ajánlani a korosztályodnak.
2015. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul rengeteg játék szerver alapú, tehát új embereket ismerhetsz meg és dumálhatsz velük játék közben.
2015. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: az itthon kockulásig én is eljutottam, általában így is foglalom le magam, vagy olvasok, stb... Viszont most a pörgés után nem szívesen lennék egyedül, új embereket meg fogalmam sincs, hogy ismerhetnék meg. :D


Mindenesetre jó látni, hogy mások is ugyanolyan tanácstalanok lennének a helyemben, köszi még egyszer. :)

2015. jan. 28. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem csajozol be ;)
2015. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lányként kicsit nehéz lenne. :D
2015. jan. 29. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!