Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A mai társadalom miért szorgal...

A mai társadalom miért szorgalmazza a magányt, Mi a jó a magányban?

Figyelt kérdés
Jelenleg apukám testvérével lakok egy kétlakásos családi házban, nem egyszer kaptam már meg azt miért nem költözök külön de nagyon sokszor lehet ezt látni hogy van amiért a magányt egyedüllét preferálják az emberek az önállóság jegyében, pedig szerintem mind lelkileg mind testileg is jobb dolog ez, fizikailag tudjuk segíteni egymást és lelkileg is tudunk egymással lenni, nem véletlen hogy nem lehet eladni manapság ilyen két lakásos házakat mert mindenki individualista módon egyedül akar lakni és lassan már ciki ha bárkivel laksz, rokonoddal, testvéreddel, barátoddal, az emberek egyedül.a párjukkal laknak együtt, és ez az amit elfogad a társadalom is, de ha hosszabb ideje valamiért nem jön össze párkapcsolat akkor is elvárják azt hogy egyedül élj a magányban....
máj. 5. 11:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem szorgalmazza, de az a helyzet, hogy senkinek sincs kedve kerülgetni a párja szüleit/rokonát/testvérét/akárkit.
máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
senki nem vár el semmi ilyet szerintem. tojok a társadalmi elvárásokra,mindenki úgy él ahogy tud/akar, engem nem érdekel ki mit gondol erről.
máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint szorgalmazza, magyarázza már el, miért virágzik akkor az incel kultúra, miért traumatizál milliókat az, hogy nincs intim kapcsolatuk, ezért kevesebbnek érzik magukat, miért rendszeres téma a "mikor lesz család"...


Valami egészen meredek, egyesek milyen lazán tagadják a valóságot.

máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyedül az ember sokkal sebezhetőbb, es többet is költ, ahogy a 9 es írta, több penzt kell keressen, hogy fenn tudja tartani magát egyedül. De mit lehet tenni, ha nincs más alternatíva, csak degradáló káros kapcsolatok, ahol életveszélyes maradni, mert mentálisan olyan káros hatás ér, hogy megfut az ember agya es kórházba, vagy sírba kerül
máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első férjem pénzes volt de agresszióra hajlamos, a masodik csóró, de megcsalt,a nője rajtam röhögött, hogy szenvedek, a társkereső appokon meg hulyének neznek, ha nem megyek bele szexkapcsolatokba. Minden pasi ott ezt keresi , es NEM AKIKET ÉN VÁLASZTOK, mielőtt jönnének az incelek, hanem az összes.

Semmit nem akarnak, csak nálad vagy nálam, próbálok kicsit beszélgetni, mint emberek, nő a férfivel, latom rajta, hogy nem érdekli, unja, alig várja, hogy érjek a végére, hogy dobja be, hogy felugorna. Idegen, akit életemben nem láttam!

Mintha mindenki zakkant lenne, ijesztő, nincs egy emberi szó, már semmi, csak az unott csend es h szex legyen, ennyi. Semmi amit mondok, nem érdekli és az érdekes az, hogy sehol nem írtam, hogy én szexet keresek, de mégis ide jutok.

Való életben munkahelyen is egy kollegammal ígéretesen indult, mígnem egy smsezés alkalmával a lényegre tért, hogy mikor ugorhat fel, sőt farkat is elküldte.

Szomszedom dettó. Az is normalisan bemutatkozott, stb de hirtelen átment parasztba. Mit lehet tenni? Mintha őrültekháza lenne a világ!

máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!