Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok egyedül? miért...

Miért vagyok egyedül? miért nem akarnak velem ismerkedni? szerintem még a boncmester sem fog hozzám érni.

Figyelt kérdés

febr. 1. 00:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ezt látatlanban nem lehet megmondani. Szerintem keress egy jó pszichológust, ő szerintem fog segíteni. De ne hidd el, amit itt többen írtak, miszerint taszító vagy, stb. Ezt nem kell komolyan venni.
febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem vettem komolyan, idgen emberek minösitése nem érdekel, Én tudom milyen vagyok, és hogy hogyan élek. de köszi a kedvességedet.
febr. 3. 22:43
 23/31 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg egy kötözni valo bolond vagyok, ezért nem kér belölem senki. Majd idövel elfogadom.
febr. 3. 23:49
 24/31 anonim ***** válasza:
Hallod, mintha én írtam volna. Hozzám sem fog a boncmester sem nyúlni. 🤣 Mindig azt mondom persze csak magamban, mert amúgy hülyének néznek, hogy igazából a covidnak sem kellettem, a halálnak sem, az ördögnek se kellek, az Isten sem vesz magához. Áttétes daganatot is túléltem. De hogy minek? Mai napig nem értem. Itt rohadok már egy ideje. De sebaj, kinéztem egy svájci euthanázia klinikát, ott majd elintézhetem magam. 😁
febr. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
ez most vajon vicc vagy komoly?
febr. 4. 03:03
 26/31 anonim ***** válasza:
Komoly. Tényleg megvan a kiszemelt intézet. 🙃 Van tagsági díj, meg anno pár éve olyan 3-4 milláért csinálták. Ha eljön az idő, egyik nap a fejemnek megy, akkor eladom a lakást, utazgatok, a maradék pénzből meg kinyírom magam Svájcban. Megtettem volna már régen, csak amíg a szüleim élnek, addig nem.
febr. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
irtam neked privátban megkaptad?
febr. 4. 03:12
 28/31 anonim ***** válasza:
Meg, válaszoltam is. 🙂
febr. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Autó márka csoport pl. - csoport találkozó. Ott érdekes emberekkel ismerkedhetsz meg.
febr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem rendelkezem autoval.
febr. 8. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!