Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha minden rád van szakadva és...

Ha minden rád van szakadva és belegebedtél hogy állsz fel?

Figyelt kérdés

Annyira egyedül vagyok hogy lomtalanítani sincs senki nem férek a szekrényektől se, de idegenek meg olyan árakat mondanak levinni a kukába, hogy az agyam eldobom.

Aztám a főbérlő rámverte hogy festessem ki a fürdőt csináljam meg a mosogató alatti lerohadt szekrényajtót es a kitört ablakot.(jogos)

Ehhez sincs egy ismerősöm se es ilyen kis munkákat (pl.kilincs meg ajtöfélfát foltozni, szekrenyajtót pótolni)pár ezerért nem vállal el senki.

Senki nem jön pl 2ezerért megcsinálni egy fafoltozást hogy lehessen benne kilincs.


Es ez csak a jéghegy csúcsa.

Kartöres miatt a karom lassan 2 éve nem hajlik jól, intézni kéne gyógytornát, vagy műtétet de a munka miatt nem tudom ezt elvégezni. Nem tudok kezelésekre járni sem.

Nem tudom a fogam miatt a magándokikat se kifizetni, es sorvad az ínyem is. Szakrendelésen nem láttak el.


Aztán egy rakat tartozásom van nem tudom abból hogy mászok ki.

A körzetihez se jutok el jogositvany meghosszabbításhoz alkalmassági vizsgálatra sem.


A hűtőm ajtaja le van szakadva át kene tenni a másik oldalra hogy a másik oldalon nyíljon de se harapofogóm nincs, se férfi kézerőm.


Se szüleim se barátom nincs.

Senkim.


És belepusztulok már abba ahogy élek.

23n



2023. szept. 1. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hűtő ajtódat átrakom, ha nem laksz messze. Azon kívül, csinálj egy fontossági sorrendet. Majd lépésről lépésre kezd el megvalósítani. Minden egyes sikeres lépésnek örülj, s légy amiatt büszke magadra.
2023. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valahol el kell kezdeni, pl. a karod rendbe tétele legyen az első. Csak kis célokat tűzz ki magad elé, pl. hogy egy hónapon belül elintézed az orvosi dolgokat. Legalább kérj időpontokat vizsgálatra, gyógytornára.

Takaríts ki, a fölösleges dolgokat dobd ki. A nagyobb dolgok mozgatása ráér, csak legyen rend körülötted, az sokat fog segíteni a lelkiállapotodon.

Nem kell mindent egyszerre megoldani, válassz egyelőre csak egyet, és arra koncentrálj!

Ha nincs körülötted senki, akire tudsz támaszkodni, akkor kezdj el barátkozni, kollégákkal, szomszédokkal. Tégy nekik apró szívességeket. Kedvelni fognak, és talán segítenek majd a lomtalanításban.

Jobbulást!

2023. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz?

Ha lomtalanítós bútoraid vannak, akkor a település adásvételi csoportjaiban, bútorfestő csoportokban ingyen oda is adhatod. Az apró dolgokat pedig lassan kihajigálod a kukába.

2023. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Össze kell kapni magad, befejezni a balf#szkodást, kevesebbet hisztizni és kézbe venni a dolgokat. Semmi egetverő dolgot nem írtál, csak apróságokat, a nagyját egy délután alatt meg lehet oldani.
2023. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

#4

Basszus, ne legyél már ilyen érzéketlen! 23 évesen,egyszál magadban a világban, örülj, ha el sem tudod képzelni, hogy milyen szar lehet!

2023. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen mindegy mennyire szar. A nyíg, hogy szar, attól nem lesz jobb, és segíteni se fog rajta a kutya se. Most komolyan ott elakad, hogy nem jut el a háziorvosához? Szerinted egy ilyen embernek milyen segítség kellene? Semmilyen, csak össze kéne kapnia magát végre így 23 évesen. (Valójában évekkel ezelőtt kellett volna.)
2023. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
De kedves vagy more.
2023. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet, hogy a négyes bunkó, de van olyan akinél ez válik be. Szóval van helye itt, az együttérző hozzászólások mellett, mert lehet hogy a kérdező erre szedi össze magát.

Írom ezt úgy, hogy én írtam a kettes hozzászólást.

2023. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kezemmel voltam ugyanilyen helyzetben, könyök törés miatt.

Vegyél patikában fürdő sót anno létezett a sárvári termál kristály, abból kellett egy kis lavor meleg vizhez önteni par kanál termál kristályt, abban áztatni a karomat, aztan ovatosan minden nap picit tornáztatni.Éncsaksima otthoni tornát csináltam minden nap. Pár hét múlva javulni kezdett.

Ha a Sárvari termál kristály esetleg már nem létezik, biztos ajánlanak helyette valami fürdősót.

Fogaddal menj el a körzetihez, amennyit tud, annyit csináljonmeg ingyen, speckobb kezeléseket hagyd csak maszek fogorvosra.

Szerelős melóra keress embert fészen ird ki hogy van ilyen javitani valod, ár megegyezes szerint.

A lomokat válogasd ki, ami nem kell dobd ki uka mellé. Vagy szintén fészen ird ki hogy segitseget keresel lomtalanitáshoz, lom ingyen elvihető.

2023. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!