Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi miért dönt úgy, hogy végül...

Mi miért dönt úgy, hogy végül magányos lesz?

Figyelt kérdés
Minden magány saját döntés. Engem legfőképp a sok különféle háttér-motiváció érdekel.

2023. márc. 17. 16:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mi* "Ki" akar lenni a kérdés elején.
2023. márc. 17. 16:31
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Inkább vagyok magányos mint egy mérgező, boldogtalan, konfliktussal teli kapcsolatban. Egyenlőre jó így. Majd, ha készen állok egy új kapcsolatra akkor lépek.
2023. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

2

A magány nem az amikor semmilyen emberi kapcsolatod nincs?

2023. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3

Konkrétan nincs leírva, hogy melyik magányra gondol itt a költő. Sok féle fajta belemagyarázható.

2023. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell egy k..va azért hogy meg csaljon de elmondhassam azt hogy na nekem van valakim :d okes nem mindegyik csal meg de a legtöbb most már semmire nem jó csak arra…


Inkább egyedül vagyok, nem megy el a pénzem feleslegesen másra, ami a legfontosabb nem vagyok hülyére nézve…ha meg dugni akarok kb 20 perc találni erre valakit most ma is megyek egy kocsmába mindig van egy nő aki akar valamit . Jobban tudok koncentrálni a saját céljaimra…magány ? Örülök hogy nincs senkim.

2023. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit kiegészíteném a kérdést, nem csak párkapcsolatra gondolok, hanem úgy alapvetően emberi kapcsolatokra. Amikor valaki tényleg csak azokkal találkozik, akikkel kötelező, például munkatársakkal, vagy boltban a kasszással, de azon kívül teljesen egyedül van.
2023. márc. 17. 16:47
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Én azért mert utálom az emberek 99,9%-át
2023. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, emiatt alapból nem kellek senkinek sem. E mellett introvertált vagyok, nem igazán közeledek senkihez sem, vagy akki közeledik is, azt távoltartom magamtól.
2023. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Aki végül úgy dönt, hogy magányos, az azért teszi, mert így élvezi az életet igazán?
2023. márc. 17. 16:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig döntés kérdése a magány. Ha valaki nem jó kapcsolatteremtésben, akkor sokszor hiába próbálkozik, mégis egyedül maradhat (nem feltétlenül örökre, de kellően sokáig, hogy már magányosságról beszéljünk).
2023. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!