Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira vesztes vagyok, hogy...

Annyira vesztes vagyok, hogy már egy barátom sincs. Bár ez a vesztes lét velejárója, hogy mindenkit elvesztek míg végül magányos leszek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 13:15
 1/5 schocko ***** válasza:
Ne éld bele így magad, idővel minden változik, s nem kell türelmetlennek lenni...
2015. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs egy barátom sem, mégsem érzem vesztesnek magam, inkább örülök, hogy nem kell másokra pazarolnom az időmet. De ha te barátokat akarsz akkor ismerkedned kell és majd lesznek...
2015. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, már nem is létezel a lét síkján.
2015. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A egyik legnagyobb hiba amit az ember elkövethet hogy "vesztesnek" titulálja magát mikor egyedül marad.


Nincs olyan ember a földön akit ne érne utol a magány.

Ez az élet rendje, te sem vagy kivétel.

Ezek alapján akkor mindenki "szar" lenne ?

Nem hiszem.


2-es jól beszél.

Én általában egyedül megyek mindenhova mert semmi kedvem hogy beleszóljanak a dolgaimba.

Én nagyon könnyen ismerkedem és vannak barátaim is de nem nagyon vagyok velük mert nincs hozzá kedvem.


Tehát az első tanács az hogy ne vedd "büntetésnek" hogy egyedül maradtál és ne vedd ellened szóló kritikának mert ennek semmi köze ahhoz hogy vesztes vagy, vagy sem.


A másik hogyha mindenáron társaságot akarsz akkor menj le a helyi konditerembe és tuti lesznek haverjaid.

Én nem tudok úgy járni a gyúróba hogy ne spanolnék össze valakivel.


Ha hozzád nem áll közel a gyúrás ugyanezt megteheted gyurma szakkörön vagy tudomisén min, mindenhol.

A csajok általában valamilyen táncra szoktak beiratkozni ha pasizni vagy ismerkedni akarnak.

A lényeg hogyha emberekkel akarsz lenni akkor mozdulj ki, úgyis itt a nyár.

2015. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Együtt érzek, én is sorra vesztem el a barátaimat, mert megváltoznak, vagy idő közben kiderül, hogy már nem is azonos az érdeklődési körünk, nincs több közös téma, stb... :/

Hány éves vagy?

Én 18, ha gondolod, írhatsz privátban. :)

2015. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!