Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki, aki magányos...

Van itt valaki, aki magányos volt és végül megtalálta a helyét?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szomorú hogy erre a kérdésre nincs válasz. Addig is itt egy szomorú cica:

[link]

2014. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, ez szerintem is nagyon szomorú. Ez erről a véleményem: [link]
2014. jan. 16. 13:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg ez: [link]
2014. jan. 16. 13:42
 4/6 anonim válasza:
Nagyon magányos voltam, egyedül éreztem magam mindig és sokat sírtam..mára már sikerült megoldani ezt a problémát és újra jó kedvem van...talán túlságosan is:) mostmár sokszor előfordul hogy bármi is történik nem rontja el a napomat:)
2014. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4 és ezt hogy sikerült elérned?
2014. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úgy, hogy van egy oldal (ismeretlenek.hu) idegenekkel lehet beszélni és ott csak annyit tudtam hogy fiú vagy lány az illető. Barátok lettünk sok emberrel a neten, mindig el tudtam mondani nekik a bajaimat és ők mindig segítettek. Így könnyebben ment a barátkozás az engem körülvevő emberekkel is. Ami még ebben bíztatot az az, hogy mindenhonnan pozitív visszajelzéseket kaptam és nem estem kétségbe ha valakivel nem találtam meg a közös hangot. Legyél nyitott az emberekre! Mindenki úgy áll hozzá a másikhoz mint ahogy a másik ő hozzá. Ha azt látják hogy barátkozni próbálsz velük akkor nem fognak visszautasítani, ezt garantálom!:) Remélem tudtam segíteni.
2014. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!