Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már úgy más is hogy...

Volt már úgy más is hogy ráírt egy lányra vagy fiúra és ötpercenként azt nézte hogy válaszolt e már?

Figyelt kérdés
Én ráírtam az előbb egy lányra,most azt várom hogy mikor ír vissza és bizakodok hogy kedves lesz,mert nem ismer engem.

2022. márc. 22. 21:10
 1/8 anonim válasza:
73%
Igen, de legtöbbször csalódtam 🙁
2022. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem mert van életem.
2022. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem ír vissza azzal fogom majd vigasztalni magam hogy biztos nem látta az üzenetem.Amúgy biztos írt volna.
2022. márc. 22. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"Nem mert van életem."


De úgy látszik a gyakorizás alkotja egy szerves részét :D

2022. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Meg mindig jobb mintha vadidegenektől várnám a szórakoztatást😁
2022. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én optimista vagyok.Biztos kedves lány és ha látja hogy írtam neki biztos válaszolni fog.De ha mégsem,az sem azért lesz mert bunkó,hanem mert nem látta az üzenetem🙂
2022. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát ja, csak pont most is ezt csinálod. Olyan lekezelően beszóltál itt a kérdezőnek. Micsoda megmondó ember vagy "nekem van életem". Úgy látszik most éppen lapos, hogy velünk fecserészel :)

Ez kissé ellentmondásos. Van életem de itt olvasgatok és írogatok vadidegeneknek. Ezzel nincs is gond, de elég hülyén jön ki ha ezen az oldalon pont egy ilyen kérdésnél flegmázol, hogy van életed.

Bár sok ilyen nagyképű egyén szokta itt játszani az agyát.

2022. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt azóta se de biztos nem látta hogy írtam neki😕
2022. márc. 24. 15:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!