Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi ideig szoktatok fiúk...

Mennyi ideig szoktatok fiúk egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Sokan vannak még akik 23 körüliek és nem volt még barátnőjük?

Nekem még sosem volt és lemaradva érzem magamat. Meg kicsit szégyellem is. Főleg korombeli lányoknak már volt több kapcsolatuk is én meg még kezdő vagyok.


2022. márc. 15. 20:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

33 vagyok, sosem volt párom. Igazából én nem akartam, hogy legyen. Középiskolában két csinos lány is kikezdett velem, de nem akartam belemenni, magamtól meg sosem próbálkoztam, szóval abszolút rajtam ment el a történet.

Igazából nincs igényem az egészre. Nem tudom mi a baj velem, nem vagyok meleg, a való életben pedig teljesen normális vagyok, kollégákkal is jól kijövök. Senki nem mondaná meg rólam, hogy sosem volt senkim.


Az utóbbi időben azért látom, hogy jó lenne egy társ, akire lehet számítani a bajban. Volt komoly betegségem tavaly, akkor láttam, hogy pár dolog nem működik egyedül vagy külön készülni kell az ilyen esetekre. Kezd az is zavarni, hogy igazából nincs célja az életemnek. Mindenem megvan, amire szükségem van, de nem küzdök semmilyen célért, kb a munkámnak élek meg van egy-két hobbim és kész.

2022. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!