Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ábránduljak ki egy...

Hogyan ábránduljak ki egy ismerősömből akihez irreális mértékben kötődök lelkileg?

Figyelt kérdés
Alapvetően teljesen magányos vagyok nem nagyon tudok kapcsolatokat kialakítani. Őt 10 éve ismertem meg interneten, élőben 5 éve találkoztam vele először. Meg azóta párszor még. Ez nem egy rendes ismeretség, kedvességből tartott ki mellettem mindvégig mert látja milyen egyedül vagyok. Segítő szándékkal. És elkezdtem eléggé kötődni hozzá lelkileg. Párszor volt hogy lekoptatott átmenetileg mert elege lett valamiből, olyankor fizikai tüneteim támadnak, és szinte gyászba süllyedek. Viszont lassan valahogy el kéne engednem mégis, mert egyre inkább ki akar törölni az életéből. De ha nem írok neki egy ideig már totál depresszióba esek. Hogy engedjek el valakit akinek a hiányától tényleg a fizikai rosszullét kerülget egy idő után? Másokkal nem nagyon kerültem ilyen viszonyba csak vele, rajta kívül ismerőseim is alig vannak.
2022. jan. 27. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt és kérd meg, hogy tiltson le, akkor nem tudsz írni neki és megszűnik a hiánya egy idő után
2022. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerezz további ismerősöket, ez csökkenteni fogja az ő jelentőségét a szemedben.
2022. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy lefeküdt a barátnőddel.
2022. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!