Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is türelmetlen hogy mikor...

Más is türelmetlen hogy mikor írnak már neki a pasik/lányok privátot?

Figyelt kérdés
Reggel írt egy lány privit,én délelőtt visszaírni de azóta semmi.Lehet hogy nem is fog már írni?

2021. dec. 27. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is türelmetlen vagyok. Ilyenkor azt hiszem, hogy már nem ír többet.
2021. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem visszaszoktak, gyk-t azért ne úgy képzeld el mint egy sms-t hogy akárhol vagy egyből megkapod. Én is pl. csak este nézem, volt hogy én is csak egy nap után írtam vissza. Ha meg tényleg komolyan gondoljátok, akkor minél előbb keressetek más helyet, ott azért látni ki mennyire foglalkozik a másikkal.
2021. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több opció lehetséges. Nincs hangulata írni, talált mást akivel levelezhet, nem talált annyira érdekesnek, hogy továbbra is beszélgessen veled, stb. Van ilyen. Én jelenleg 3 lánnyal priviztem innen az elmult 1 napban. Ebből az egyik ír "rendszeresen" a másik 2 nem. Valahogy nem izgat. Az sem érdekel ha a másik sem írna. Ha rágörcsölsz a dologra akkor még annyira sem fog írni mint eddig.
2021. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is szoktak írni. Mondjuk nem is írok olyat, amire lenne miért.
2021. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!