Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érez vagy érzett már így?

Más is érez vagy érzett már így?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim, ennek ellenére mégis időszakosan előjön, hogy borzasztóan magányosnak érzem magam és ez az érzés esténként csak még inkább felerősödik.


Fogalmam sincs pontosan mi váltja ez ki belőlem vagy, hogy mi az oka, hogy így érzek...sok mindenre gondoltam már, többek között arra is, hogy egy kapcsolat hiányzik az életemből, vágyok egy fiú közelségére, hogy legyen mellettem valaki akire mindig számíthatok és fontos vagyok neki, szeretjük egymást stb. Egészen eddig úgy voltam vele, hogy nincs szükségem egy kapcsolatra, mert nem fér bele az életembe, nincs arra energiám, hogy fenntartsam megfelelően, de egy pár napja pont azt érzem, hogy talán ez az ami a boldogságomhoz hiányzik. Természetesen tisztában vagyok azzal is, hogy egy kapcsolat mivel jár és nem mindig könnyű, de azért látom benne a pozítív oldalát is amit végre én is szeretnék megtapasztalni valakivel. Ennek ellenére, hogy vágyom rá egyre erősebben nem szeretnék meggondolatlanul, érzések nélküli kapcsolatba beleugrani csak azért, hogy legyen. Mindig is óvatos voltam ilyen téren.


Aki érzett már így vagy hasonlóan ő mit gondol erről? Butaság? Hogyan lehetne ebből "kilábalni"?



2021. nov. 28. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én továbbra is úgy érzem/gondolom, hogy ebben az érzésben semmi gond nincsen. Olyasfajta szeretetre, közelségre vágysz, amit egy családtag/ barát/ ismerős nem adhat meg, csakis a párod. Emiatt ne érezd rosszul magad, teljesen normális :)

#5 voltam

2021. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!