Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érez vagy érzett már így?

Más is érez vagy érzett már így?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim, ennek ellenére mégis időszakosan előjön, hogy borzasztóan magányosnak érzem magam és ez az érzés esténként csak még inkább felerősödik.


Fogalmam sincs pontosan mi váltja ez ki belőlem vagy, hogy mi az oka, hogy így érzek...sok mindenre gondoltam már, többek között arra is, hogy egy kapcsolat hiányzik az életemből, vágyok egy fiú közelségére, hogy legyen mellettem valaki akire mindig számíthatok és fontos vagyok neki, szeretjük egymást stb. Egészen eddig úgy voltam vele, hogy nincs szükségem egy kapcsolatra, mert nem fér bele az életembe, nincs arra energiám, hogy fenntartsam megfelelően, de egy pár napja pont azt érzem, hogy talán ez az ami a boldogságomhoz hiányzik. Természetesen tisztában vagyok azzal is, hogy egy kapcsolat mivel jár és nem mindig könnyű, de azért látom benne a pozítív oldalát is amit végre én is szeretnék megtapasztalni valakivel. Ennek ellenére, hogy vágyom rá egyre erősebben nem szeretnék meggondolatlanul, érzések nélküli kapcsolatba beleugrani csak azért, hogy legyen. Mindig is óvatos voltam ilyen téren.


Aki érzett már így vagy hasonlóan ő mit gondol erről? Butaság? Hogyan lehetne ebből "kilábalni"?



2021. nov. 28. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia kedves kérdező nő!


Férfi vagyok beszélgetni dumcsizni írogatni akarsz_e?


Mert félsz attól, hogy írnál én nekem?


Kedves kérdező nő!


Kedveled és szereted saját magadat?


Hogyha én Te rád írtam?


Mit csinálsz Te?

2021. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

igen, sokszor.

annyi, hogy keresgélni kell.

mert ahogy írod, nem mindegy, hogy kivel vagy együtt.

de ha meg sem próbálod, akkor kiderülni sem fog.

ahogy én észrevettem pár hét alatt úgyis kiderül, hogy vonzódsz e akár tartósan is a másikhoz, vagy nem.


hát...amúgy több a nem:) de az igenre is van példa.


az érzések meg?

eleve nem is voltam még úgy valakivel, hogy hú bele vagyok zúgva.

hanem elvoltam vele, figyeltem és idővel megszerettem.

de mondjuk én az elején sajnos felszínes vagyok ha tetszik ha nem ez másnak.

2021. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem keresgélek görcsösen, viszont nyitott vagyok mindenkihez akivel kicsit is megvan a szimpátia meg alapból az ismerkedésre is, ennek ellenére mégis a rossz tapasztalatok dominálnak sajnos ami miatt kicsit szomorú vagyok, dehát tudom ez ilyen..
2021. nov. 28. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező nő!

Sajnálom.

Ja a az 1 @ vagyok.

Akkor most már lehet mesélni?

Hogyha akarsz akkor a Skype ismerkedem.

Ez kimaradt.

Természetesen ez csak Te rajtad múlik és függ.

Sok boldogságot kívánok Te neked!

Sok szerencsét kívánok Te neked!

2021. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakasztott így vagyok ezzel én is sajnos.. és abszolút nem érzem butaságnak. Már egy ideje tart ez az állapotom, és bármilyen kellemetlennek is tűnhet ez most, nálam a felismerés (miszerint a kapcsolat hiányzik) nem olyan rég történt meg. Így a kilábalós részre még nem igazán tudok konkrétat mondani, talán annyit, hogy legyél kitartó, de megfontolt és tényleg ne ugorj bele semmibe se, csak azért, hogy legyen egy kapcsolat.
2021. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

de voltak jó tapasztalataid is nem?

azokból indulj ki, ne a rosszakból.

2021. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán, de próbálok bizakodó lenni :D
2021. nov. 28. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:

ne viccel már, mert az nagyon szomorú lenne, ha nem lett volna jó is.

gondolom nevetettet már meg fiú.

csókolt meg.

mondta neked, hogy szeret téged.

ilyenekre gondolj.

persze törvényszerű, hogy egyszer ezeknek vége lesz, de mint minden dolognak van eleje, közepe és vége:)

2021. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy néha a magány és úgy érzed egy fiúbtudna változtatni.


De nem jó ötlet a boldogságot és azt azvörömet hogy nem érzed magad egyedül eg kapcsolattól, egy sractól varni.

Borzalmasan nagyot fogsz így csalódni.


Srácként néha én is egyedül érzem magam, és hasonlóképp vagyok kapcsolati téren is.

Bár lehet többet tudnék tenni bele mint most hinném.

Csak nem akarok csalódást okozni talán.

2021. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 Nem volt még kapcsolatom, szóval ezekben sem volt még részem, de persze értem amit mondasz, igyekszem nem a negatívumokat szem előtt tartani


#9 Természetesen nem egy sráctól várom a boldogságot. Lehet, hogy hülyeség vagy fura de úgy érzem, hogy nagyban hozzájárulna ahhoz, hogy jobban érezzem magam és ne kerekedjen felül rajtam a magány és a "depizés" :D

2021. nov. 29. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!