Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi segít nektek elmenekülni a...

Mi segít nektek elmenekülni a valóság elől?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 20:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Semmi, ugyanis bármit teszel az létezik ugyanis a valóságban van jelen az elmélkedésed is.
2021. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi produktív; appok a telefonomon.
2021. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már semmi sem köt le hosszasan. Régebben egy jó videójátékban órákig el tudtam merülni, úgy hogy el is terelte teljesen a figyelmemet a problémáimról.

Most kb. 1-2 órára sikerül maximum, mindegy, hogy mivel (olvasás, játék, zene, YouTube, színezés, tanulás, netezés), aztán jönnek a szharabbnál szharabb gondolatok. Ha sikerül elaludni, akkor megpróbálom átaludni a nap nagyrészét, ez a stratégiám többnyire.

2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
20%

Vegyük sorra:

-Tudatmódosítók(pia,drog,gyógyszer):Sok a kellemetlen mellékhatás

-Zene: Ideiglenes öröm

-Sport: Fárasztó küzdelem, bele is rokkanhatsz

-Könyv,film,kultúra: Túl elvont

-meditáció,jóga: Nincs nekem erre időm

-Játék: Gyerekeknek való

-Vallás: Meseország gyerekeknek

-Politika: Hagyjálmár


DE ha mindegyikből csak annyit veszel ki ami számodra lényeges és tudsz hozzátenni akkor el lehet viselni a valóságot.

2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Lenyomom a műszakot, hazamegyek, megkajázok majd lefekszek, és elkezdek gondolkodni. Van egy képzeletbeli világom, amiben élek már 5 éve. Mikor dolgozok alig várom hogy hazaérhessek, és folytathassam az életem. Ott legalább minden megvan, itt semmi nincs.

25F

2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Sztoicizmus és nem kell elmenekülnöm előle.
2021. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A könyvek. Egyik után jön a másik. Teljesen kikapcsol. Néha annyira beragadok egy történetbe, hogy munkában is csak arról ábrándozok. Nekem segít.
2021. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Könyvek, meg úgy általában az olvasás, álmok és azok elemzése, saját fantázia vilgom, ezo és spirituális témák, régen mikor több időm volt, írtam és festettem, és a párkapcsolat is jó menekülési lehetőség, a legjobb, mert akkor tényleg ki tudtam zárni minden mást, de most egyedül vagyok.
2021. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell nagyon külső eszköz. A túlaktivált képzeletem tesz róla.

Amúgy zene, olvasás...

2021. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Zene.
2021. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!