Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan akinek olyan 45...

Van itt olyan akinek olyan 45 éves kor fölött sincs senkije?

Figyelt kérdés

Nincs felesége, és gyerekei sincsenek. Nem arról van szó, hogy elvált, hanem soha nem is volt. Sőt semmilyen kapcsolata nem volt, olyanok vannak -e itt, és hogyan élik meg?


Én ismerek ilyet egyébként (családon belül - 47 éves férfi).


2021. szept. 11. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétszer is(!) majdnem lett férjem, de nem tudtam megragadni egyik lehetőséget sem, mert nagyon mással voltam elfoglalva pont akkor.


Egyedül maradtam végül ilyen értelemben. De miért kérdezed? :)

2021. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert én jelenleg 27 éves vagyok és nagyon úgy fest hogy egyedül végzem én is
2021. szept. 11. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod biztosra.
2021. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár még nem múltam 45, holnap után leszek 44, de nekem soha nem volt barátnőm.

A kérdésre válaszolva, egyre nehezebben.

A kortársaim legnagyobb részének már családja, gyereke(i) vannak.

Amiatt is kerülöm a nagyobb társaságot, nehogy magamról kelljen beszélni és szégyenkezni mások előtt.

Amióta végeztem az egyetemmel, baráti társaságom sincs, teljesen elmagányosodtam.

Úgy érzem, ez a vonat már lassan elment...

2021. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló ne érezd rosszul magad amiatt, mert esetleg még sosem volt szexuális tapasztalatod! Ha esetleg próbálkoztál, de nem jött össze, az sem baj!


Vannak olyan 40-es, 50-es ismerőseim - sőt egy 60-as is - akiket valamilyen oknál fogva elkerül a tartós párkapcsolat. (Vagy mert ők maguk nem is igénylik.)


Nem sokat nyertem azzal az egy-két szexuális tapasztalattal. Sokáig nem tartottak ezek az "élmények".


A férjtalálás viszont kétszer realizálódni látszott. Én nem tudtam fogadni ezeket a kölcsönös vonzalmon alapuló közeledéseket.


1-es válaszoló voltam


45 éven felüli hölgy

2021. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, és negyvenes, ötvenes, hatvanas férfiakról van szó! Szemmel láthatólag nem feszélyezi őket olyan nagyon a dolog.


Úgy tűnik nekem, mintha értékesnek tartanák magukat enélkül is. Legalábbis azt mondják, hogy Istenben bíznak (hívők.) Kielégíti őket az a fajta társadalmi munka, amelyet végeznek.


No meg van rendes munkahelyük, azzal karöltve rendszeres fizetésük is. Ha te is lelkiismeretesen elvégzed a munkádat, be tudsz illeszkedni a csapatba, azonkívül van némi jövedelmed, mi baj lehetne Veled?

2021. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!