Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs senkije,teljesen egyedül van? Nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért vagy ebben a helyzetben? Szeretnéd ha változna? Hány éves vagy? Nő vagy férfi?
2020. jún. 15. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg, főleg idős ember él így, nem is gondolnád.
2020. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok rossz múltbeli élmény, kétszínű emberek helyett inkább a remete életet választom.
2020. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek barátaim, csak hozzátartozóim. Van egy alapbetegségem, ami miatt introvertált vagyok, meg nem hinném, hogy kellenék is valakinek, vagy szeretne is valaki csak egy barátságot kialakítani velem.

Voltak kísérletezéseim, hogy változzon a dolog, de fuccsba ment mind. (38F)

2020. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált személyiség, rossz kommunikációs és szociális készségek, hibák halmozása a múltban, ezek az okai. A jövőben szeretném, ha megváltozna, de most nem vagyok rá alkalmas. 23F
2020. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos részben én is ilyen vagyok. Így alakult. Az okait itt nem szívesen részletezném, hiszen ezt mégiscsak bárki olvashatja, de talán privátban leírom, ha valaki kíváncsi rá...

24/F

2020. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szüleim nem élnek. Rokonaim nem kíváncsiak rám. Barátaim nincsennek. Gyakorlatilag nincsen senkim. Elég pocsék az életem. Le hangolt vagyok ez miatt minden nap.Vissza húzódó természetü vagyok.Eléhgé nehéz a helyzetem.Barátnőre semmi esélyem.Egyre jobban utál az életet. 31f
2020. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 34F
2020. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!