Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Képes az önbizalmat leépíteni...

Képes az önbizalmat leépíteni az, ha az emberek nem kíváncsiak rád?

Figyelt kérdés

Néhány éve kijöttem Angliába és a kutya nem kíváncsi itt rám. Hiába próbálkozok a párbeszéddel, teljesen átnéznek rajtam, semmi olyat nem tudok mondani ami érdekelné őket, vagy esetleg amit ők ne tudnának jobban, szerintük.


Otthon mindig rengeteg barátom volt, még introvertáltként is.


Úgy érzem már kezdi ez elvenni az önbizalmamat.


2021. júl. 20. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenek ezek az angolok...
2021. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze h képes. Hisz nem érzed a visszajelzést, megerősítést, hogy jó amit mondasz.
2021. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom! Persze hogy képes! A barátnőm is kint él Angliában és neki sincsenek barátai pedig ő már 10 éve lakik ott. De mi minden nap beszélünk egymással. Te tudsz beszélni a magyar barátaiddal valami online felületen? Esetleg próbálj meg eljárni ilyen magyar klubokba van egy pár ott Angliában.
2021. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom.

Szerintem pont az mutatja hogy mennyire rendben van az önbizalmad, hogy rohadtul nem hat meg hogy az emberek kíváncsiak-e rád avagy sem.

2021. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Igen, szoktunk online írogatni. Meg találkozni amikor otthon vagyok.


Viszont az nem pótolja a találkozásokat a való életben.

2021. júl. 20. 13:49
 6/9 A kérdező kommentje:

4


Az ember társas lény, évekig nem tud megingathatatlan maradni. Az elején viszont jól tűrtem, azt gondoltam csak idő kell, kicsit átvegyem az itteni akcentust, szófordulatokat, stb. De ezek sem nagyon segítettek.

2021. júl. 20. 13:50
 7/9 anonim válasza:
Én a 3-as vagyok. Persze tudom hogy nem pótolja. Esetleg van valami hobbid amit ott is tudsz csinálni? A közös érdeklődésikör miatt hátha lesznek barátaid
2021. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a nem angolok barátságosabbak. (Az ott élő külföldiek.) Lehet, hogy inkább az ő társaságukat érdemes keresni.
2021. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Én itthon, Magyarországon élek, de a kutya sem kíváncsi rám. Nem igazán kapok pozitív visszacsatolást az emberektől, és egyre magányosabbnak érzem magam.


21F

2021. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!