Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítség, mit tehetnék az...

Segítség, mit tehetnék az önbizalmam erősítéséért? 18L

Figyelt kérdés

A korom miatt sem mondom azt, hogy hu de nagyon tapasztalt ember vagyok,de eddig azt tapasztaltam, hogy allandoan Z terv vagyok a fiuknak. Volt, aki csak a szerelembe volt szerelmes,csak a veremet akarta szivni, ki akart hasznalni. A fiu, akibe belezugtam, hulyitett. Nem vagyok r...anc, szeretem tisztessegesen vegezni a dolgom, es rosszul esik, hogy megse erdemlem meg azt, hogy valaki szeressen. Nagyon lement mostanaban az onbizalmam. Smink nelkul olyan vagyok mint egy ferfi,az alakomban sincs semmi noies, semmi mell, keskeny derek,hanyingerem van ha a tukorbe nezek...Egyre jobban azt erzem, hogy csak egy szemetkupac vagyok, aki nem erdemel mast, csak pont ezt amit csinaltak, illetve csinalni akartak velem: kihasznalni, potleknak tekinteni.

Ha ertekes ember lennek, megbecsulnenek, ha szep lennek, kapkodnanak utanam...

Napok ota sirogorcsom van, besokkaltam. Mit tehetnek?


2018. júl. 22. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Higy magadban, és ne akarj másoknak megfelelni csak is magadnak

Amugy biztos nem vagy csunya csak most igy érzed

2018. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Most nezem, az iromanyomban nem keskeny derekat akartam irni hanem csipot
2018. júl. 22. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Megsúgok valamit: A fiúk nem akarják a vérét szívni csúnya lánynak, nem csúnya lányokat használnak ki és nem is csúnya lányokat hülyítenek. Én ezekkel a viselkedésekkel mélyen nem értek egyet, de amit leírtam, az egyértelmű.

Szóval nem nézhetsz ki olyan negatívan, mint amit leírtál. De ha mégis, akkor valahogy mégis vonzó vagy.

2018. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy nincs veled baj, ez látatlanban megtudom mondani neked. És azt is hogy mások egyáltalán nem látnak olyan rondának mint amilyennek hiszed magad, csak túlreagálod. A te fejed is tele van sajnos a mai szar szemét szépség ideálokkal meg a sok egyéb szarral, amitől így érzed magad ahogy. Keress valakit aki hasonló szituban van legyen az fiu vagy lány és érezzétek jól magatokat, biztassátok egymást és ne foglalkozzatok azzal hogy ki hogy néz ki. Felejtsétek el hogy hogy néztek ki és csak felszabadultan és vidáman éljetek, a toxic embereken meg nevessetek egy jót. Nem ér annyit ez az egész dolog hogy megkeserítsd vele az egész életed, mert ahhoz rövid sajnos. 18 vagy előtted az élet és még rengeteget fogsz változni külsőre és belsőre is, az lehetsz ami csak lenni akarsz ha teszel érte, de ez hogy magadat belülről őrlöd fel a lelkeddel együtt abba kell hagynod.
2018. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy öngerjesztő folyamat, és csak egyre rosszabb lesz a helyzet, ha ennyit elemzed a külsődet. Persze írja a többi válaszadó, hogy biztos nem vagy csúnya, de ez számodra nem jelent semmit, mivel még ha meg is dicsérnének mások, inkább kételkednél, hogy biztos csak azért mondják, hogy jobban érezd magad, és nem tudod eldönteni, hogy mit gondolj. Arra van szükséged, hogy kívánatosnak tartsanak, nőnek akarod érezni magad. Nem nehéz felkelteni a férfiak figyelmét, elég ha kicsit kihívóbban öltözöl, sokat mosolyogsz és kedvesen szólsz hozzájuk, ezek teljesen megváltoztatják a kisugárzásodat. Lehet, hogy úgy érzed, hogy ez a szerep nem te vagy, azonban egy idő után azzá változol, ahogyan prezentálod magad, és rengeteget fog nőni az önbizalmad ezáltal. Kinek ne dobná fel a napját például, ha visszamosolyognak rá a buszon? Sokat jelentenek ilyen apró gesztusok is.

Csak emiatt tartod magad értéktelennek, vagy most az életed más területein is úgy érzed, hogy kudarcokat élsz meg?

2018. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd magad kibeszélni vagy hasonló, írhatsz privátot 16/f
2018. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sikerelmeny--->onbizalom

Sikerélmény?hogyan? kisebb bajokat megoldod először,aztán a nagyobbakat...

2018. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kis igényesség az írásodra nem ártana. Értem én, hogy telefonról vagy, de konkrétan rákot kaptam olvasás közben. Legyen ez a kiinduló pont. Kezdésnek ezen változtass.
2018. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!