Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Erre vajon mi a magyarazat?

Erre vajon mi a magyarazat?

Figyelt kérdés
szuleimmel nem nagyon szeretek lenni, inkabb a szobamba zarkozok. ergo elegge egyedul erzem magat. nagyon sokat gondolok a fiukra, szinte mar azt erzem ilyenkor mindig, hogy akarok valakit. de amikor oda kerul a sor valakivel, hogy komolyabbra fordulna, akkor meg elveszitem az erdeklodesemet a fiu irant es ugy erzem nekem egyedul jobb. ezt a kettos erzest nem tudom nagyon hova tenni. mi lehet a gond? 18L

2021. júl. 15. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért jelent ez problémát,valaki egyszerűen szeret egyedül lenni pl én is úgy viselkedek legtöbbször mint te. Vagy szimplán rossz a felhozatal,senki nem kelti fel igazán az érdeklődésedet...
2021. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerethiány esetleg?

Velem valamennyire ugyanez van 16évesen. Szeretnék barátot, de inkább csak azért, hogy romantikus regénybe illően szeressük egymást és törődést kapjak valakitől. De ténylegesen nem akarok a randizással foglalkozni meg az életbe egy személyt, akivel kompromisszumot kell majd kötnöm esetleg. A szüleimmel összességében viszonylag jól elvagyok, de általában mikor rámtör a szerethiány marhára nincsen kedvem hozzàjuk, így csak depizem a szobámban. De általában kirángat a negatív hangulatból, ha a barátaimmal csinálok valamit.

Nekem ezek a tapasztalataim, remélem megoldás a te gondodra is, kitartást :)

2021. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretethiány*
2021. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Több tekercs elvárásai lista. :) Vannak olyan emberek, akik inkább várnak egy megfelelő társra, nem feltétlen a boldogságot várják el egy ellenkező neműtől.
2021. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es megertelek, es szerinteem is benne van a pakliba szeretethiany, mert randizgatashoz nekem se lenne energiam, de jo erzes leenne valakiben megtalalni a biztonsagot es tudni hogy en vagyok neki a mindene
2021. júl. 15. 20:32
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet az lenne egy megoldas, ha jobban lekotnenk magunkat, akkor altalaban az embernek nincsen idejuk annyi mindenen agyalni
2021. júl. 15. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
(kettes vagyok) Ezzel egyetértek. Mint mondtam, nekem tényleg az segít még, ha másoktól (jobb híján barátoktól) kapom meg az igényelt szeretetet. Ha erre nincs lehetőségem nekiesek egy romantikus könyvnek vagy újranézem ezredjére a Büszkeség és balítéletet (1995ös verziót), mert nagyon beleélem magam a női főszereplő szerepébe. A karakterektől pedig így kapok szeretet valamennyire.
2021. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en is igy szoktam, mar az onmagaban sokat jelent, ha van kivel beszegetni, vagy eltolteni egy kellemes napot egy regi jo barattal. az is jo ha videokat/fotokat nezegetek, hireket olvasgatok kedvenc ismert embereimrol, ezek altal en annyira nem szoktam egyedul erezni magamat. vagy ha van hobbid, az is egy nagyon jo idotoltes tud lenni, azzal foglalkozni
2021. júl. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!