Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem kellek senkinek?

Nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy rengetegen "sírnak", hogy magányosak, unatkoznak, nincs barátjuk, társaságra vágynak, szeretnének ismerkedni, de ha válaszolok nekik, hogy én is ugyanígy érzek, és szívesen ismerkednék velük, akkor már nincs is kedvük ismerkedni? Csak nyavalyogni akarnak, vagy válogatni?

2021. júl. 7. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10


Udv a felnott vilagban, ahol az emberek 90%-a csak magukra gondol, ok a legfontosabbak, es korulottuk forog a vilag.


Ha megnezed a legtobb beszelgetes abbol all, hogy magukrol beszelnek az illetok, anelkul hogy megkerdeztek volna.


Az amit te akarsz komolyabb, erdeklodo beszelgetes nagyon ritkan fordul elo. Akiknek meg sok haverjaik/"barataik" vannak, azok meg megelegednek az ilyen felszines, semmitmondo beszelgetesekkel is amik szolnak 10 - 30 percig aztan jon a masik ismeros, es igy tovabb.


Fogadd el, hogy ezen a foldon senkinek nem leszel igazan fontos, mindenki csak felszines vagy kihasznalna. A masok szemeben egy senki vagy.


Egyedul a kozeli csalad kepes ugy torodni veled, ahogy te leirtad, ha meg az sem volt/sincs akkor meginkabb el kene fogadni ezt a helyzetet.


Keress mas dolgokban kikapcsolodast, azt ajanlom, mert minel melyebbre mesz ezekben annal jobban csalodni fogsz.

2021. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így van. Addig amíg baj van addig én vagyok a bohóc, a plüssmaci, az ad-hoc pszichológus, vagy a tesó aki mindig segít. Cserébe vagy morzsákat kaptam vissza vagy semmit. Holott fairebb lett volna egy "bocsi nemide" ahelyett hogy etet és áltat.

Pedig egy olyan pár már bagyon hiányzik akin érzem hogy visszakapom tőle az érzelmeket, visszakapom tőle a sok jót amit teszek. Nem érte, nem is magamért. Hanem kettőnkért.

2021. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!