Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem kellek senkinek?

Nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy rengetegen "sírnak", hogy magányosak, unatkoznak, nincs barátjuk, társaságra vágynak, szeretnének ismerkedni, de ha válaszolok nekik, hogy én is ugyanígy érzek, és szívesen ismerkednék velük, akkor már nincs is kedvük ismerkedni? Csak nyavalyogni akarnak, vagy válogatni?

2021. júl. 7. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Valogatni.


Nyilvan nem arrol van szo, hogy tenyleg maganyosak.


90%-ban arrol van szo, hogy valami feher lovon varjak a szoke herceget hogy majd rajuk ir itt gyakorin, vagy majd jon Cleopatra a nedves 3 cm atmeroju p*ncival es magaval viszi az illetot egyiptomba.

2021. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Van, aki ellentétes neművel szeretne beszélgetni, vagy a korához hasonlóval.
2021. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ah ismerős. Mióta anyuka vagyok, eltűntek a barátaim az életemből, de bármikor egy ilyenre valaszoltam, egy szívesen beszélegtnek veled vagy ilyesmi nem keresett. 🤷🏻‍♀️
2021. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy a férfiak is úgy a nők is ilyenkor valami csodára várnak ahogy írták az első válaszba

Várják hogy majd megérkezik a szőke herceg aki deréktól lefele néger

2021. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy valaki magányos, egyedül érzi magát stb., még nem jelenti azt, hogy akkor bárkinek igent kell mondania. Legalábbis én azt gondolom, hogy két ember nem feltétlenül jön ki jól egymással és most nem kell a szőke herceggel meg ilyen hülyeségekkel jönni, de pl. a közös érdeklődési kör, kor, nem, lakhely, világlátás, értékrend, hobbi vagy akár az anyagi helyzet (és ezt megint nem kell kiforgatni) igenis fontos sokaknak. Szerintem ez természetes. Én sem tudnék csak úgy akárkivel jól elbeszélgetni, ismerkedni, találkozni stb.
2021. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Rám nem írtál :D
2021. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja pfuu. Részletezhettem volna.

29F, vill.mérnök (tanonc)

Szeretek túrázni és zenés fesztiválokra járni

2021. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És akkor most mi a megoldás? Szerintem jogos, és elfogadható, hogy egy embernek egy barátra szüksége van. Miért csak szerelmipartner, vagy életre szóló társkeresők léteznek?A házastárs nem elég, vagy a gyerek, esetleg az anyám(jaj!). Szóval egy családon kívüli külső kapcsolat alapigény. De ez már 30 fölött, főleg ha családos vagyok, már lehetetlen. A régi iskolatársak szétszóródtak, ha rájuk írok facebookon, ignorálnak, mert már régen eltávolodtunk.Max. visszajelölnek.De többet ne várjak. Idegenekkel meg Facebook csoportokban szintén nem akar senki ismerkedni. Járjak tanfolyamra? Ott sem akar ismerkedni senki. Megpróbáltam. Azzal beszélget, akit régen ismer. Idegennel nem. Ha vége az előadásnak, összepakolnak, és lelépnek. Fórumokon sem lehet ismerkedni. 5 éve home office dolgozom.
2021. júl. 8. 08:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami hobbi amit csinálhatnál? Onnan is lehet hogy találsz barátokat.
2021. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy kipróbáltam járkálni tanfolyamokra. Jártam énekkarba két évig, de azt tapasztaltam, hogy csak az ismerősök beszélgettek egymással, velem csak addig beszéltek, amíg kérdeztem őket. De tőlem senki nem kérdezett semmit. Aztán jártam varró-, majd rajztanfolyamra is, fél, egy évig, nyelvtanfolyamra. Ott is ugyanez volt. A régi ismerősök nem fogadnak be maguk közé. Ha odamegyek valaki idegenhez, csak röviden válaszol a kérdéseimre, de tőlem ezeken a helyeken sem kérdeztek semmit. A rokonaimmal is így vagyok. Ha már évek óta nem találkoztunk egymással, és összetalálkozunk, akkor sem kíváncsiak rám, hogy mi történt velem, magukról beszélnek, amíg kérdezem őket. Megkérdezhetem a munkájukat, hogy hol nyaraltak, mit sportolnak a gyerekeik, hogy újították fel a házukat, stb. de egyik régen látott rokonomnak sincs semmi kérdése felém.Nagyon rossz érzés, amikor mindig törni kell a fejem a következő kérdésen. Ennyire nem lehetek unalmas. Pedig a fejemben él egy ideális helyzet, amikor két ember olyan könnyedén beszélget egymással,mert érdekesnek találják egymást, és abba sem akarják hagyni a beszélgetést, és nem kell attól félni , hogy butaságot mondok vagy kijavít, vagy kioktat a másik, vagy kigúnyol.Lehetetlent kívánok?
2021. júl. 9. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!