Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék elutazni egy hosszú...

Szeretnék elutazni egy hosszú hétvégére pihenni vagy wellnessezni!?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs párom, a barátaim mellett meg nem akarok gyertya tartó lenni. Egyedül meg gáz lenne. Véletlenül nem tud valaki erre valami megoldást?
2021. júl. 1. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nő vagy, akkor csak írd be ide, és választhatsz a jelentkezők közül. Ha férfi, akkor így jártál.
2021. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért is lenne gàz egyedül?
2021. júl. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"Egyedül meg gáz lenne"

Ezt magyarázd már meg kérlek, hogy mi a jó isten haragjáért gáz alone wellnessezni. 😄

2021. júl. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

En is azon akadtam fenn, hogy egyedul gaz :) evek ota leginkabb egyedul utazok, semmi gaz nincs benne, es en szeretek mindentol es mindenkitol tavol lenni egy kicsit :)

Voltam egyedul is wellnesselni. Elolvastam egy konyvet, beszelgettem a szaunaban, stb

Batran menj egyedul is, ha nincs kivel.

2021. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdező baját, az egész fiatalkorom arról szólt, szól, hogy egyedül foglaljam el magam, mert a lőtéri kutyát nem érdeklem, és egy idő után egyszerűen mindent unok egyedül.


F

2021. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős és milyen nemű vagy?
2021. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Abból minden lesz, csak pihenés nem, ha nem egyedül mész el kikapcsolódni - és folyamatosan egy másik emberre figyelsz, részben vagy teljesen arra figyelsz, hogy neki felelj meg. Ebben a helyzetedben lényegében akkor és olyan emberekkel találkozhatsz, amilyenekre éppen igényed van. Olyan témakörben kommunikálsz, amelyik érdekel. Akkor hagyod abba a kommunikációt, amikor akarod. Akkor és úgy pihensz, ahogyan - a lehetőségeken belül - szeretnél. Ha akarod, teljesen megszakítod a külvilággal a kapcsolatot, ha akarod, nem! Nem bonyolult!
2021. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!