Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyes lányok mit szeretnek a...

Egyes lányok mit szeretnek a házimunkában?Mit szeretnek a takarításban,mosásban,főzésben?

Figyelt kérdés
Bár én nem vagyok lány,de én nem szeretem a házimunkát.Szoktam csinálni,de csak muszájból,nem élvezem egyáltalán.Viszont ismerek lányokat,akik meg szeretnek,otthon is állandóan tesznek vesznek,rám meg azt mondják lusta vagyok.

2021. jún. 27. 17:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem, szép tiszta lesz minden, közben tudok filmet nézni, zenét hallgatni, elméljedek, tervezgetek. Nem szeretem a semmit tevést
2021. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért tudnék mást csinálni takarítás helyett... 😆
2021. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
96%

Én szeretem a házi munkákat. Főzésnél például boldoggá tesz, hogy mikor esznek a család tagjaim, akkor mindig dicsérik, higy milyen finom lett.

Takarítás leköt, valamilyen szinten megnyugtat és szeretem tisztán tartani az otthonom.

2021. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
16%
12-es, igen, mindenki tud mást csinálni, csak a filmnézés, játszát stb haszontalan, nem mindenki szereti az időpocséklást
2021. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem, szerencsere a baratom is takarit, kb ugyanannyit mint en, ha nem tobbet, mert nem mindig van turelme kivarni, mire en nekiallok🤣 O gyorsabb is benne, nekem tobb idobe telik, mert valami mindig eltereli a figyelmem, leulok ket dolog kozott megnezni egy videot, eszem valamit, kijovok dohanyozni, stb...
2021. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%
Az ablakpucolást.
2021. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem filmnézésre meg játszásra gondoltam. 😆 Túrázás, olvasás, a kutyám tanítása, önképzés, sport...
2021. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is pasi vagyok mondjuk, de engem a takarítás kikapcsol. Szeretem csinálni, teljesen ellazít, néha jobb egy filmnél is. Takarítás terén elég alapos vagyok, főleg ha unatkozom is. Mosni nem nagyon szoktam (még úgy ahogy fiatal vagyok), de azt inkább ugye a gép csinálja, nem kimondottan egy takarítás vagy mosogatás. A főzés meg az alkotás, az is kissé művészet. Régen főztem már mondjuk, de azt is szerettem. De inkább a takarítás ami közelebb áll hozzám és nem tudom kicsit sem munkának venni, egyáltalán nem megterhelő, nagyon felszabadító számomra.
2021. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretik szerintem vagy nem tudom. Én sem szeretem de szoktam csinálni. Ha komoly kapcsolatban lennék és együtt élnék nővel, nem kellene ezt egyedül csinálnia.
2021. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%
Én pl szeretek mosogatni, pakolni, főzni, rendet rakni. Kikapcsol, jó érzéssel tölt el, közben szól a zene is. Főzésnél, pláne, ha nem kapkodós, bizonyos ételek sokkal finomabbak is lesznek, ha közben jól érzem magam, mert belekerült egy adag "boldogság" is. 😄 Nem mindegy, hogy azért csinálom, mert muszáj, vagy azért, mert szeretem csinálni. Persze néha én is szívesebben kutyáznék, túráznék vagy olvasnék. 😄
2021. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!