Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi eléri a 40 éves...

Ha egy férfi eléri a 40 éves kort,soha nem volt nője,sem szexuális kapcsolata,de nem is indult el a lejtőn lefelé az tiszteletre méltó?

Figyelt kérdés
Ha én 40 évesen nem voltam még nővel,de mégsem lett belőlem sem alkoholista,sem hajléktalan, akkor én egy erős egyéniség vagyok?

2021. jún. 25. 20:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

“Az iszlám világ maga a rohadás.”


Rohadás az aki írja. Te vagy a rohadas definíciója


Olaj nélkül Dubaj se lenne semmi, csak evy szerencsétlen nép, amin élősködik egy királyi család. Szüzen meghalni eléggŕ szar lehet“


Az előtted levő csak megjegyezte, hogy arrafelé ez teljesen normális, csak itt van ez a nagy hűhó! Erre te elkezdesz politizálni. Értem én, hogy irigy vagy és frusztrált, mert neked csak cigányputri jutott, nem Bugatti meg felhőkarcolók, de akkor is.

Szüleid nem tanítottak meg a jó modorra? Vagy menthetetlen fogyatékos vagy? Mert nem értem ezen kérdés alatt, hogy jutottunk el Dubai-ig meg olajig??

2021. jún. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem kéne ezen ennyit rúgóznod, és inkább valami más célkitűzést, érdemet próbálj meg, de azért örülök, hogy nem vagy hajléktalan meg alkoholista meg ilyesmi...

Egyébként nagyon jól meg lehet lenni szex meg párkapcsolat nélkül, de remélem, azért van, vagy keresel valami közeli, akármilyen kapcsolatot. Barátra, családra gondolok. Ha semmilyen mély kapcsolatod nincs, akkor nagy esélyed van rá, hogy megkergülj. Még ha eddig tényleg elkerülted is... Nem konkrétan a szex hiányától, hanem mert az ember társas lény

2021. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!