Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi eléri a 40 éves...

Ha egy férfi eléri a 40 éves kort,soha nem volt nője,sem szexuális kapcsolata,de nem is indult el a lejtőn lefelé az tiszteletre méltó?

Figyelt kérdés
Ha én 40 évesen nem voltam még nővel,de mégsem lett belőlem sem alkoholista,sem hajléktalan, akkor én egy erős egyéniség vagyok?

2021. jún. 25. 20:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Negyven felett a szervezeted hanyatlása egyre jobban felgyorsul, és társ híján motivációd sem lesz a dolog lassítására. Kb. ötven éves korodig húzhatod.
2021. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy jól kinéző prostit nem kaphat meg akárki, vannak olyan férfiak, akiket elutasítanak a prostik.
2021. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12 ha ápolt nem utasítja el.Szappanra,samponra meg talán még a legcsóróbb férfinak is tellik.Meg egy 200 forintos fogkefére és fogkrémre.
2021. jún. 25. 21:15
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért kellene megőrülni azért, mert nem voltál nővel? Vannak olyan férfiak, nők is, akik egyedül vannak ilyen idős korban is.

Ha kínoz, tegyél magadért.

2021. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha valakinek gátlásai vannak a nőkkel, akkor érdemes egy vérbeli hivatásossal próbálkozni első lépésként. És majd alakul. Ha csak álmodozol a szerelemről és büszke vagy arra, amit a bevezetőben írtál, abból nem lesz nő.
2021. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért olyan rohadt nagy dolog? Az iszlám világban teljesen normális, hogy aki nem házasodik (legyen nő vagy férfi), szűzen hal meg.
2021. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Az iszlám világ maga a rohadás. Olaj nélkül Dubaj se lenne semmi, csak evy szerencsétlen nép, amin élősködik egy királyi család. Szüzen meghalni eléggŕ szar lehet
2021. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

Európa meg gyarmatok nélkül nem lenne semmi. Úgyhogy KUSS


Míg nem volt gyarmatosítás, Európában csatornázás sem volt, utcán bokáig (jó esetben…) ért a szar. Iszlám Birodalmak (pl.:Ajjúbida-Birodalom), Japán és Kína voltak a világ vezető nagyhatalmai.

2021. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Minek neked szemét, amit fel kéne szedni? Eddig csináltad jól, a szemét a szemetesbe való, az utcaseprők, kukások szedik fel.
2021. jún. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
40 év felett is megtalàlhatod bàrmikor a hozzàd valót csak keresni kel ott a net tàrskereső probàlkozni kell olyan nőknél akik nem elszàlt cicababàk meg csak a pénzt nézik. Adjàl magadra. Add le a mércét és keress egy szerényebb nőt.nemegyszerű de lehet talàlni. Ami növelheti az esélyeid jó öltözék, àpoltság ,egykis tartalék pénz ,legyen egy müködőképes àtlagos autód és ne legyél nyűzűge.
2021. jún. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!