Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha családodban is magányos vagy?

Ha családodban is magányos vagy?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szüleiddel,tesóddal élsz vagy házastárs,gyerekek mégis magányosnak érzed magad és szorongást is érzel ettől,mitől lehet? Van aki így érez? Kikkel élsz és mi lehet az oka?
2021. jún. 2. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szüleimmel élek és két bátyám van. Nem szorongok tőle, de nem érzem magam velük sehogysem. Hiába vagyunk egy családban, én más közösségekben jártam, országban más helyekre utaztam fiatalon, nem ugyanabban a faluban éltem, mint ők. Más személyiségem lett, és túlnőttem azokon, amiken ők nem tudtak, ezért nem értenek meg, ítélkeznek, és én sem szívesen töltöm velük az időt. De már akkor is így volt, amikor velük voltam. Nem kedveltem őket, és nem akartam alkalmazkodni a nárcisztikus személyiségükhöz, nem voltam szubmisszív. A fura, hogy a két bátyám is ugyanazokat élte át kb. de mégsem változtak meg olyan radikálisan, mint én. Én vagyok a fekete bárány.
2021. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még talán rosszabb, mint ha egyedül élnél. Vannak emberek, akik nem illenek össze annak ellenére, hogy családtagok. Én kifogtam. A szüleim rossz házasságát "sikerült" tovább vinnem az enyémben.
2021. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!