Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyert már a családodban...

Nyert már a családodban valaki nagy nyereményt, hogy tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 20:32
 1/3 gömbicica ***** válasza:

nem.

de nem hinném, hogy gondot okozna a dolog.

két gyerek négy unoka,

nagyon sok szegény ember,

nagyon sok elhagyott cica-kutya

nagyon sok beteg kisgyermek,

nagyon sok idős, magára maradott ember,


tudnám hová tenni!!!

2015. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem lennének lelki problémáim utána... viszont nem is mondanám el senkinek a családból, hogy nyertem, és hogy mennyit. Barátoknak, ismerősöknek se. Nincs szükségem pluszban egy veszekedésre a semmin.


Kapnának belőle, annyit, amennyit én szánok, ajándékba. Nem pedig előre leadott rendelés elvén.


De hogy nekem legyen tőle álmatlan éjszakám? Haha.

Viszont ha neked gondot okoz, akkor örömmel átvállalom a felelősséget, és utalhatod az egészet. :D Várom szeretettel. :D

2015. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 3005 ***** válasza:

Én egyszer nyertem a tombolás oldalon Toplistás filmeket, tökre be voltam sózva, de amikor megérkezett és Frédi és Béni rajzfilm meg 2 másik sz@r volt benne már könnyen fel tudtam dolgozni. :D

Mondjuk lehet, hogy az öregeink idejében ezek voltak a toplistákon..

2015. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!