Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? Egy elkeseredet...

Mit tehetnék? Egy elkeseredett lány

Figyelt kérdés

Minden tönkrement körülöttem.

Fél évvel ezelőtt minden nap találkoztam a barátaimmal, iskolába járhattam, volt párom, sok pénzem.

Ma elvesztettem a páromat (több mint 2 éves kapcsolat), pénzem sincs (munkát sem találok), barátaimmal nagyon ritkán tudok találkozni a nagy távolság miatt (eddig suli miatt minden nap tudtunk), államvizsgám sincs meg, ez miatt 1 év csúszás, ami azzal jár, hogy duplán nem látom a barátaimat, egyetemi életből 1 évig kiesek és diplomát is később kapok


Elvesztem, nem tudom mit csináljak


2021. jún. 2. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne add fel. Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna. Örökké nem eshet... Az idő majd megoldja...

Meg hasonló közhelyek...

De amugy tényleg igy van. Az élet tele van buktatókkal. Nem az a kérdés, hogy elesel-e, mert elesel. Hanem az, hogy talpra tudsz-e állni, tanulni a hibáidból, és akkor is tovább menni, ha nehéz.

2021. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, átmeneti munkát, aztán majd államvizsgázol jövőre es akkor elmész dolgozni abban a munkakörben.
2021. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Sztem a szakitas miatt vagy most igy. Olyankor hirtelen minden rossznak tunik. Nekem is volt igy, de aztan ujra osszejottunk, es utana mar nem lattam borusnak az eletet, mert tudtam h van vki mellettem. Miert lett vege?
2021. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Államvizsgát lehet keresztfélévben is tenni és akkor már nem is 1, csak fél év csúszásban vagy. Munkád lesz majd úgyis, kapcsolatod is biztosan lesz még. Barátokkal ha messze is vannak, nyáron biztos több találkozót tudtok megbeszélni, de a közeledben is kereshetsz újakat, akikkel rendszeresebben tudsz programot csinálni.

Elhiszem, hogy most minden rossznak tűnik, de ez azért nem a világvége és meg fog oldódni :) Szóval miután kiszomorkodtad magad, kapd össze magad és tegyél érte, hogy jobban alakuljanak a dolgaid.

2021. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak az szomorít a legjobban el, hogy annyira vágytam az egyetemi életre, újból barátokkal lenni, tanulni, programokat csinálni

Ha nem találok munkát semmi pénzem nem lesz...

Párommal nagy volt a távolság, ebből kifolyólag sok volt a vita (egyetemen egyszerűbb volt megoldanunk a minden napos találkozást)


Nehéz most, de köszönöm a biztató szavakat

2021. jún. 2. 21:04
 6/6 Alllien válasza:
A nehézség az az egészség elvesztésével kezdődik. Ezek csak problémák amiket meg lehet oldani.
2021. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!