Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kereken egy eve szakitottunk...

Kereken egy eve szakitottunk a baratnommel. Azota sem leptem tul..barmi tipp?

Figyelt kérdés

Kereken egy eve szakitottunk a baratnommel,mert koltoznom kellett es o nem akarta tavkapcsolatban folytatni,igy megbeszeltuk,hogy vege. 1 evig voltunk egyutt,de mar elotte is nagyon jo baratok voltunk. Szakitas utan tartottuk a baratsagot valamennyire,mig juliusban elmentem(a regi lakohelyemre) par baratomat meglatogatni es vele is osszefutottam 1 orara. Tavolsagtarto volt vegig velem es ereztem,hogy titkolt valamit. En sem akartam semmit tole,hisz meg nem leptem tul,de kivancsi voltam,hogy hogy van es ezert eroltettem a talit. Par nap utan visszajottem az uj lakohelyemre es mastol tudtam meg,hogy szakitasom ota egy sraccal kavar es julius eleje ota (pont mikor talalkoztunk ujra) mar hivatalosan egy par. Azota tart a kapcsolat a sraccal,mig en senkit nem tudok megkedvelni..

Letoroltem magam minden kozossegi oldalrol lassan 1 eve,eltunt teljesen az onbizalmam, es nagyon egyedul erzem magam.Nyilvan a covid es az uj kornyezet sem segit a baratkozasban. Probalkoztam edzessel,futassal es olvasassal,de semmi nem mukodott. Neztem mar kb. ezer motivacios videot,filmet.


Nem o volt az elso baratnom,de valamiert akkora nyomott hagyott bennem. Teljesen az esetem volt kivul-belul.


Barmi tipp,hogy tudnek kimaszni ebbol es visszakapni a regi (exbaratnom elotti) enemet? Valaki jart esetleg hasonloan?


2021. máj. 19. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

3 hónap szenvedés után megpattantam külföldre.

Új város, új munkahely, új közösségek, új emberek és rengeteg új lehetőség.

Ha nincs környezetváltozás nem fog segíteni semmi.

Persze majd jönnek az "Idővel könnyebb lesz blah,blah..." közhelyek de szerintem marhára nem így van. Főleg arra nincs időnk hogy 1-1 szerelmi csalódás miatt évekig elzárkozzunk másoktól.

Új ingerek kellenek és hogy rá legyél kényszerítve hogy lefoglald magad teljesen más dolgokkal amik el terelik a gondolataidat.

3 éve nap mint nap eszembe jut a csaj, nagyon szerelmes voltam de már nem bánom hogy úgy alakultak a dolgok ahogy (közben neki már családja lett)...

Jah és persze töröld magad ezekről a közösségi sz**okról mert onnan csak a "jaj de jó a szerelem, milyen rossz a magány blah blah" baromság folyik, az se tesz jót a lelkednek...

2021. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Veszteségfeldolgozás, gyászmunka -nézz utána. V menj pszidóchológushoz, ha nagyon zavar a mentális állapotod.
2021. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!