Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden lánynak,nőnek barátja...

Minden lánynak,nőnek barátja van,hogy nem akarnak ismerkedni?Mi lesz így a férfiakkal?

Figyelt kérdés
A napokban olvastam egy kérdést itt a gyakorin az ismerkedés társkeresés kategóriában,egy srác tök normálisan bemutatkozott,leírta hol lakik,hány éves,milyen korú lányokkal szeretne ismerkedni.Egy normális választ nem kapott senkitől,a szokásos hülyeségeket írták neki,ha eltartasz,majd jövőre,ismerkedj fiúkkal,menj prostihoz stb.A lányoknak nőknek ezek szerint nem kell társ?Vagy van nekik?De honnan,mikor tele van a net magányos férfiakkal? Honnan szedik össze akkor a férfiakat?

2021. ápr. 25. 07:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

#10: Mert gondolom ezt megint a bombanős troll írta ki és összeverődtek az incelek a kérdés alatt :)


#9

2021. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

9-es azért lettél lepontozva tippem szerint, mert a lényeget nem érted. Az nem segíti ki azt a férfit vagy nőt, aki épp társat keres jó kategóriában és irreleváns választ kap.


Amúgy meg én azokat a női vagy férfi fejeket nézném meg egyszer, akik leincelezik, hogy milyen lúzer és biztos csúnya, egy olyat aki a zsánerük, és ha most meglátnák párban is csorgatnák utánuk a nyálukat vagy egy helikopter pilótát, egy extrém snowboard-ost, vagy egy vízilabdázót, egy női Boeing pilótát, mert bizony soha nem lehet tudni ki kérdez gyk-n. Én is tudok nem egy szakmájút itt akik vannak, és a trollok, az incelezők a szemükig sem látnak, nemhogy az ujjukig.:) Vagy azokat akik odáig meg vissza vannak az egyenruháért, és ugyanúgy betrollkodott párban egy egyenruhás férfit vagy nőt ismeretlenül és még tudnék mondani példákat. :) Én az ő fejükre lennék kíváncsi vagy a szájukra, mikor rájönnek, hogy basszus rá mondtam azt, hogy incel, vagy hogy bocs de párban vagyok többféle változatban mézesmadzagként irreleváns válaszként.

2021. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem pontoztam a válaszod. 12-es vagyok, csak tippeltem, hogy gondolom a társkereső kategóriában ez irreleváns válasz.


Egyrészről igazad van, ha csak az emberiségre vonatkozóan nézzük a válaszod, és a kérdező kérdését, de a kérdésben azt is jelezte, hogy társkereső kategóriában az ilyen embereknek 10-ből 9 azt írja párban van. Ilyenkor kérdezném meg tőlük, hogy tudják-e hol van a párkapcsolati kategória és hogy milyen kategóriába írtak oda nem tartozó választ, mert hogy ez nem az. Tehát az van jó helyen aki társat keres, aki meg párba van az eltévedt és nekik kéne kellemetlenül érezniük magukat, mert ha csak úgy egymaga írja oda, akkor elgondolkodtató, hogy trolkodik-e vagy azért írta, mert unalmában azért lehet flörtölgetne, ha meg párban csinálják vagy csapatokban az az EQ szintről vall.

2021. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

* Egyrészről igazad van, ha csak az emberiségre vonatkozóan nézzük a válaszod, másrészt viszont nem, ha a kérdező kérdését nézzük. A kérdésben azt is jelezte, hogy társkereső kategóriában az ilyen embereknek 10-ből 9 azt írja, hogy párban van.


Bocsánat javítom, mert lemaradtak szavak.

2021. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy aki értelmes, legyen nő vagy férfi, kb. huszonéves korára már szerez maga mellé valakit, ráadásul a környezetéből, ismerős körből. A többinek meg csak nagy szerencséje van a társkeresőkön, de ahhoz akkor tényleg jól kell kinéznie.
2021. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!